М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polinak022
polinak022
24.07.2022 09:58 •  Українська мова

Запишіть слова, вставляючи пропущені букви.
Пр…азов’я, пр…гарний, пр…звисько,пр..голомшити, пр..меншити, пр..звище,пр…дставити, пр…берегти, пр…зирство, пр…краси, пр…паркувати, пр…бій, пр…паркуватися, пр…ярок, пр…завзятий, пр…амбула, пр…близно, пр…хований, пр…хилити, пр…скіпливо, пр…буток, пр…своїти, пр…скочити, пр…свята, пр…ступити, п…р…дача, пр…рва, пр…подобний, пр…звище, Пр…морськ, пр…боркати, пр…стол, пр…тихий, пр…дорожній, пр…стосування.

👇
Ответ:
bumar2
bumar2
24.07.2022

Приазов'я, прегарний, прізвисько, приголомшити, применшити, прізвище, представити, приберегти, презирство, прикраси, припаркувати, прибій, припаркуватися, приярок, презавзятий, преамбула, приблизно, прихований, прихилити, прискіпливо, прибуток, присвоїти, проскочити, присвята, приступити, передача, прірва, преподобний, прізвище, Приморськ, приборкати, престол, претихий, придорожній, пристосування.

4,7(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tsm2017
Tsm2017
24.07.2022

Відповідь:

Внизу,ліворуч,сам на сам,зозла,всього-на-всього,випадково,зненацька,вгорі,за багато,будь-який,хтозна-яка,де-фактор,дру́гого дня, те́мної но́чі, тим ра́зом, тим чáсом,до сього́дні, за годи́ни, за дня́, за кордо́н, за кордо́ном, за раху́нок, за сві́тла, з бо́лю, з-за кордо́ну,мимохі́ть, наса́мперед, натще́серце, нашвидку́ру́ч, оба́біч, обі́руч, очеви́дно, повсякча́с, право́руч, привселю́дно, самохі́ть, стрімголо́в,завбі́льшки, завгли́бшки, завдо́вжки, завто́вшки, завча́су, завши́ршки, знадво́ру, навздогі́н, на́взнак, навки́дьки, навко́ло.

Пояснення:

4,5(79 оценок)
Ответ:
Физик5765
Физик5765
24.07.2022
Існує на світі країна Українська мова. У цій країні живуть частини мови- самостійні і службові. Самостійні мають своє лексичне значення і запитання, а службові лише допомагають їм. Самостійни частини мови можуть бути у реченні другорядні і головні. Головні несли у собі найважливішу інформацію, а другорядні лише її доповнювали. І так було завжди. Але одного сонячного дня другорядні члени запитали у головних: "А чому це тільки ви найважливіші?! Ми теж хотімо бути головними!",- рішуче вони сказали. Головні не погодились зрекатися свого місця і не поступились. Тоді і ропочалася між ними ворожнеча.
4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ