М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Назвати рядок, у якому всі прийменники – похідні. А Біля, повз, поперед, назустріч, окрім. Б Кінець, із-за, через, навколо, після. В Коло, у зв'язку з, поперед, поміж, з-між. Г З-під, серед, замість, близько, після. 2. Визначити рядок, у якому всі сполучники належать до сурядних. А Б В Г Як, мов, коли, тому що. Або, також, однак, не то...не то. Хоча, хай, поки, нібито. Проте, що, але, щоб. 3. Визначити рядок, у якому похідні прийменники утворені від прислівників. А Близько, вглиб, край, посеред. Б Навколо, навкруги, вздовж, упоперек. В Напередодні, окрім, замість, проміж. Г Назустріч, протягом, кінець, наперекір. 4. Визначити речення, у яких сполучник з'єднує однорідні члени. А Історико-мистецьку експедицію з метою обстеження храмів провів обласний краєзнавчий музей, а її науковим консультантом став професор зі Львова. Б Видавництво й обласна бібліотека за сприяння обласної державної адміністрації та обласної ради започаткували регіональну книжкову виставку. В Читачі висловлювали своє захоплення особистістю письменника і ділилися враженнями від прочитаних книжок. Г Про Модеста Левицького говорили у своїх виступах письменники, а гості висловили думку про необхідність видання повного зібрання його творів. 5. Визначити, у якому рядку всі прийменники пишуться окремо. А Б В Г На/в/коло, на/відміну/від, з/поміж, із/над. У/справі, незважаючи/на, з/метою, згідно/з. За/для, по/під, відповідно/до, на/перед. З/поза, у/супереч, по/близу, незалежно/від. 6. Установити відповідність між словосполученнями і смисловими відношеннями, на які вказують прийменники. А Прийти за півгодини. Б Прибирати в класі. В Приготуватися для складання твору. Г Підручник з математики. Д Розмовляти з однокласником. 1. Відношення мети 2. Об’єктивні відношення відношення 4. Часові відношення 5. Означальні відношення 7. Установити відповідність між підрядними сполучниками та їх групами за значенням. А Щойно, поки, ледве. Б 3 тим щоб, аби, для того щоб. В Тому що, бо, оскільки. Г Як тільки, з того часу як, коли. Д Як, що. 1 Причинові. 2 З'ясувальні. 3 Часові. 4 Мети. 8. За поданим початком скласти речення, використовуючи сполучники підрядності: а) складнопідрядне мети; б) складнопідрядне допустовості. У Музеї української літератури відбулась презентація книги, ...

👇
Открыть все ответы
Ответ:
87711077664ZE
87711077664ZE
18.02.2021
Щастя.. . У кожної людини воно різне. На мою думку, найбільше щастя - відчувати, що ти потрібен людям.
Щастя - це відкривати незвідане. Першовідкривачі нових земель були, мабуть, дуже щасливими людьми. А якими ж щасливими виявилися космонавти - першовідкривачі космосу! Чехословацькі мандрівники Зігмунд і Ганзелка - щасливі наші сучасники: вони своїми очима бачили природу і людей Африки, Америки, Азії, Європи, зняли багато документальних фільмів, написали дуже цікаві книги.
Щастя - це відчувати красу рідної природи, як Т. Г. Шевченко, П. Г. Тичина, І. С. Нечуй-Левицький, В. М. Сосюра.. . Мабуть, велике щастя випало М. Коцюбинському, коли він, мандруючи Прикарпаттям, збирав матеріали для своєї повісті "Тіні забутих предків".
Бути щасливим - це означає бути всебічно розвиненою людиною, любити свою Вітчизну, рідну природу, мистецтво, працю, справедливість. Але бувають обставини, яких людина не може подолати, яку б силу волі вона не мала. Я часто запитую себе: чи була Леся Українка щасливою? Адже все свідоме життя її сковувала, мучила важка хвороба. Нелегко їй жилося, але скільки сонячної радості в її ліричних творах! Герої її поезій, поем, драматичних творів своїми роздумами і глибокими над природою відстоюють щастя людини.
А пейзажі у ранніх поезіях Павла Тичини і "Мисливські усмішки" О. Вишні!
Глибоко підчувати красу природи, дбати про її збереження на щастя людям - важливе завдання нашої літератури. Тому мені дуже подобаються з українських письменників М. Чабанівський, А. Малишко, Д. Панличко. Їхні герої - великі правдолюби. Але для щастя людніш цього замало. П. А. Грабовський писав, що милуватися благодатними куточками природи можуть і філістери, люди байдужі до долі "роду, до трудящих. Я вважаю, що щасливі ті люди, які палко люблять свій народ.
На мій погляд, щастя кожної людини - знайти себе в труді.
І тут на думку спадають рядки з вірша Т. Шевченка "Минають дні, минають ночі..."
Не дай спати ходячому,
Серцем замирати
І гнилою колодою
По світу валятись.
А дай жити, серцем жити
І людей любити.. .
Як бачимо, поет виразив у цих рядках велику любов народу до праці. Коли людина не працюватиме, вона буде зайвою у суспільстві. Пост закликає любити труд.
Людина в труді стає кращою, світлішою. Тільки в труді розкривається її душевна і зовнішня краса.
Отже, головне щастя - це натхненна праця багатьох людей нашої країни, в тому числі, і праця вчителя.
Я встигла зробити ще зовсім мало. Адже я тільки закінчую школу. Житгя попереду. Мене захоплює фізика. Вона відкриває мені чудовий світ науки і техніки. І якщо вступлю до педінституту - буду найщасливішою людиною в світі. Людина повинна прожити свій вік прекрасно, залишивши по собі добру пам'ять.
4,4(16 оценок)
Ответ:
Лилиана4312
Лилиана4312
18.02.2021
Вертеп-це святкування Різдва Христового на українських землях.Вертеп сопроводжується різними обрядами і традиціями.Вертеп по своїй суті-це жива розповідь про Різдво Сина Божого.Це проповідь про подію Різдва,яка звершується по людських оселях,як нагадування про народження Христа.Вертепне дійство-це атрибут Різдвяних веселощів українських родин.Раніше Вертеп був театральним дійством і показували його переважно лялькові театри.Сьогодні в Україні зберігся "живий"вертеп-де молодь переодягається,носить зіку співаючи"Як на небі зірка ясна засіяла",водять "козу"і співають Щедрівки.Заходячи ло кожної оселі бажають,щастя,здоров"я.і так далі.
4,4(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ