М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
спрос3
спрос3
05.06.2020 13:22 •  Українська мова

Поставте, де потрібно, пропущені розділові знаки у ускладнених реченнях і поясніть їх уживання. 1. Палкої, поетичної вдачі вона не могла вдовольнитися буденним життям запрягшись до щоденної важкої праці. 2. При місячнім сяйві яскраво біліли хати оточені темними запашними садами. 3. Тихо-тихо стікає на землю зерно перестиглі сльози степів. 4. Степ струснувши з себе росу та зігнавши непримітні тіні горить рівним жовто-зеленим кольором. 5. Наліг туман на воду й береги густий і непрозорий. 6. Зорі сплять на холодних морозом зв’ялених травах. 7. Лірична пісня це душа народу це безмежне поле засіяне зернами історії і заквітчане людськими надіями. 8. Мати її родом туркменка зовсім не була схожа на казашок Приуралля. 9. Він стояв на кормі з веслом суворий і красивий і дивився вперед поверх нас. 10. Вечоріло. Жадібні на росу никли в терпкій задусі сіро-зелені поля. 11. Під місяцем то темніючи то тлюючись рухалися сизі хмари… 12. Солов’ї нічні товариші мої у сад злетілись до вікна. 13. Я йшов не поспішаючи. 14. Срібним маревом повиті коло сіл стоять тополі. 15. Бліде сонце показавшись з-за хмар на землю шле своє останнє багатство. 16. Надворі зненацька сипнув дощ рівний теплий рясний. 17. Там за шеренгами придорожніх тополь у сивій осінній далечі знову вставали Альпи. 18. Велет з невичерпною енергією богатир волі мислі й духу він не зупиняючись все далі йшов вперед все далі. 19. А Чіпка наперекір світові й людям якийсь веселий радий. 20. Позбавлений можливості говорити з людьми Дорош у стократ сильніше переживав свою трагедію. 21. Образи мистецтва зокрема літератури ми неодмінно домальовуємо нашою увагою. 22. В низині за городами по-осінньому тривожились перелітні птахи. 23. Щирий серцем зроду ти в житті неправді не служив. 24. За Дніпром повиті сизою ранковою димкою мріли розлогі українські степи. 25. Атоли тобто кільцевидні коралові острови трапляються найчастіше в Тихому океані. 26. Вона прагнула повного щастя великого красивого. 27. Тихі зорі спадали з неба білі непрозорі і клалися в намети. 28. І на оновленій землі врага не матері.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
albekova1
albekova1
05.06.2020

Щира творча дружба між Дмитром Яворницьким та Іллею Рєпіним тривала більше сорока років. Вони були земляками, але вперше познайомилися в Санкт-Петербурзі 1887 року.
Рєпін підсів до Яворницького, прибув до вечора на річницю народження Тараса Шевченка і ,після задушевної розмови, розповів про свою роботу над картиною про запорожців, які пишуть відповідь на грізний наказ султана припинити наскоки на Крим.
Побувавши в майстерні художника, Явоницкий, як справжній знавець Запорозької історії, запропонував йому написати велику картину, в якій би відбилася вся історія боротьби українського народу проти турецько-татарської агресії.
Рєпіну не вистачало наочних матеріалів для роботи таких масштабів, але це не зупинило їх. Явоницкий зібрав до того моменту значну колекцію історичних цінностей тих часів і з готовністю запропонував її художнику в якості наочних посібників. Він так само приводив у майстерні своїх знайомих, які відповідали зовнішнім уявленням про жителів того часу, щоб вони позували Рєпіну.
На створення картини пішло 12 років. Художник тричі приїздив в Україну і на Кубань.
До Явоницкого, як знавця історії Запоріжжя, була справді безцінною. Їх дружба дала рясні плоди для Української культури. Рєпін ж передає в словах надії на розквіт України у мистецтві, адже цей народ має особливе право на особливе мистецтво.

4,8(74 оценок)
Ответ:
nikgtacs59
nikgtacs59
05.06.2020

Щира творча дружба між Дмитром Яворницьким та Іллею Рєпіним тривала понад сорок років Видатні діячі культури були земляками - обидва народилися й виросли на Харківщині, але перше знайомство відбулося в Петербурзі тільки в 1887 році .

Коли Яворницький прибув на вечір рiчницi Тараса Шевченка, Рєпін підійшов до нього і запропонував сісти поруч
Між ними зав’язалася задушевна розмова Говорили про Україну, Запорозьку Січ, розпитували один одного, над чим працюють Рєпін розповів Яворницькому про свою працю над картиною про запорожців, які пишуть відповідь на грізний наказ султана припинити наскоки на Крим .Його цікавило, що скаже про картину найбільший знавець Запорозької Січі Дмитро Яворницький, якого він запросив до майстерні
З першого ж погляду картина Яворницькому сподобалася . Він зі щирим захопленням хвалив автора.Яворницький щедро допомагав Рєпіну увічнити одну із славних сторінок історії України, глибше вивчити життя, звичаї народу
Зворушлива дружба двох побратимів дала рясні плоди До нас дійшли заповітні слова Рєпіна, у яких він уболіває за долю України . Художник клопочеться, щоб на доброму ґрунті розцвів український стиль у мистецтві, адже український співучий народ має особливе право на своє особливе мистецтво. (примерно так )

4,6(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ