12. Безсумнівно я хочу щоб наша планета була найкращою! Щоб на планеті було чисто, було лише хороше людство, не було страшних війн та були лише прекрасні вчинки. Та на жаль, на нашій планеті живуть такі люди, які смітять. Вони роблять планету засміченою. Більшість людства так себе поводить і мені навіть здається, що лише одиниці залишись такими ж людяними. Зокрема, вони намагаються зробити їх кращими. На мою думку, через певний час, наша планету змінять такі прекрасні люди! Вони будуть залишати після себе все більше добра та миру, все буде без війн! Зрештою всі країни будуть дружними, всі будуть допомагати одне одному. Я вірю, і я буду такою ж доброю людиною, я буду оберігати нашу планету від зла! Я вірю в те, що наша планета буде найкращою!
Я не впевнена у відповідях, але я старалась.
У складносурядному реченні прості речення, які входять до його складу, незалежні одне від одного, вони є рівноправними. А складнопідрядне речення подібне до словосполучення: тут завжди є одне головне речення, а одне чи більше підрядних, тобто залежних. Так як у словосполученні, так і в складнопідрядному реченні від головного речення до підрядного можна поставити запитання. наприклад: Я знаю, що все буде добре. Я знаю (ЩО?) що все буде добре. Ми підем, де трави похилі. Ми підем (КУДИ?) де трави похилі.
Крім того, у складносурядному реченні прості реченні з'єднуються сурядними сполучниками (і, й, та, а, але, зате, проте, однак, то, чи, або тощо), а в складнопідрядному - підрядними (що, куди, де, звідки, як, мов, ніби, який тощо).