М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Artem22011
Artem22011
02.01.2022 10:30 •  Українська мова

Доповніть речення вставними словами, або словосполученнями розставте потрібні розділові знаки.
1)Ми боялися запізнитися на потяг, але прийшли вчасно
2) Екскурсія нам дуже сподобалась, але весь день дощило​

👇
Ответ:
smarika83
smarika83
02.01.2022

1.Ми боялися запізнитися на потяг, але , на диво, прийшли вчасно.

2. Екскурсія нам дуже сподобалась, але, як на зло, весь день дощило​

Объяснение:

4,4(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kalinin11ccc
kalinin11ccc
02.01.2022
Історія народу нагадує тернистий шлях, що веде нас із сивої давнини у сучасність. Не можна пройти його, не поранившись колючими голками.
Такий шлях проходить кожен народ. Впродовж свого існування нація переживає занепад і піднесення. 1 чого буде більше, залежить від здатності зберігати і правильно використовувати спадщину предків. І матеріальну, і духовну.Деякі народи, на жаль, поступово втрачають свої етнічні особливості, такі, як мова, культура, традиції. Кожен з цих аспектів важливий, а найголовнішим серед них є мова.Мова — душа народу, його духовна сутність. Значення її дозволяє людині піднятися вище у своєму розвитку. Мова— не тільки засіб спілкування. Це етнічна категорія, що притаманна кожному народові.На сучасному етапі розвитку нашого суспільства мові надано статус державної. Це велике досягнення сьогодення, бо історія розвитку української мови трагічна й водночас повчальна для представників інших національностей. Довелося їй пройти тернистий шлях знущань, заборон, катувань кращих представників інтелігенції. Звичайно, це наклало певний відбиток на ставлення людей до мови.Зараз гостро постає проблема звикнення до рідної мови. Адже повернути духовні цінності можна тільки завдяки материнській, милозвучній, солов'їній нашій мові. Без неї ми не зможемо називати себе нацією у повному розумінні цього слова. Бо входимо в життя з рідною мовою, з нею стійко переживаємо всі суспільні негаразди й радість пізнання нового.Пишаюся тим, що я українець. Люблю й ціную свою рідну мову. Але чітко усвідомлюю, що цього замало. Треба робити все для її піднесення.
4,4(53 оценок)
Ответ:
ольга240387
ольга240387
02.01.2022

  Що потрібно, щоб рідна мова розвивалась і збагачувалась?

  Для того, щоб рідна мова розвивалась і збагачувалась, потрібно розмовляти нею та примножувати кількість носіїв. Сьогодні українці, на превеликий жаль, не дуже шанують рідну мову. А це її вбиває. Ми повинні читати, розмовляти, писати українською. Але робити це треба не аби-як, а правильно, тобто грамотно. Не треба вживати примітивні слова, жаргонізми, русизми. Від цього мова не розвивається, а занепадає. Краще розмовляти гарною літературною мовою, нести її в маси, змушувати пишатися людей українською, показуючи усю її мелодійність та красу.

4,7(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ