М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розібрати за будовою
Сиротиноньці,с камінчиках,оббризкував,чорнобривці,блакить​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lanamuradyamu
lanamuradyamu
16.06.2022
ДрукуватиЗапитатиНадіслати другуПоділитись Підписатись на новини
Туризм як унікальна можливість мирного взаємозбагачення. Реферат

Туризм - це можливість наблизити сучасну людину до природного довкілля, це унікальна можливість мирного взаємозбагачення

Людина, суспільство не може не впливати на природу. Навіть у період свого відпочинку людина так чи інакше взаємодіє з природою. Особливо ця взаємодія відбувається через такий активний вид відпочинку як туризм.

Туризм походить від французького "tourisme" – прогулянка, подорож - подорожі у вільний час пов'язані з від'їздом за межі постійного проживання, один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурними розважальними цілями.

В міжнародній практиці до туристів відносять осіб, які тимчасово і добровільно змінили місце проживання з будь-якою метою, крім діяльності, яка винагороджується в місці тимчасового перебування.

Туризм можна сміло визнати як один із в природокористування, оскільки перебуваючи на природі, людина так чи інакше використовує навколишнє середовище, його ресурси. У даному випадку йдеться мова про використання рекреаційних ресурсів довкілля: природні ландшафти, мінеральні води, ріки, моря, озера, ліси, чисте повітря, сонячна радіація тощо.

Під туризмом слід розуміти теорію і практику різного роду походів, сходження на гори і подорожування з цілю спортивного змагання, активного відпочинку, науки та виховання.

Туризм залежно від мети подорожі поділяється на:

спортивний,
пізнавальний (екскурсійний),
діловий,
любительський (мисливський, рибальський),
релігійний та ін.
Залежно від засобів пересування:

пішохідний,
лижний,
автобусний,
автомобільний,
авіаційний,
велосипедний,
водний,
залізничний,
комбінований.
Виділяють також внутрішній (національний) та іноземний (міжнародний) туризм.
4,8(70 оценок)
Ответ:
sahsaperrucci
sahsaperrucci
16.06.2022

укайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топукайна топ

Объяснение:ХЗ

4,6(40 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ