«Пам’ять ( іменник) кожної(прикметник) людини (іменник) працює (дієслово)по-своєму(прислівник). Не тільки(прислівник) краще(прислівник) чи(сполучник) гірше(прислівник), а (сполучник)саме по-своєму(цілий прислівник), у (прислівник )залежності(іменник) від її(займенник) індивідуальних(прикметник) особливостей(іменник). У (прислівник)сучасній(прикметник) психології(іменник) визначають (дієслово)такі її(займенник) три(числівник) види(іменник): образну(прикметник), емоційну(прикметник) та(сполучник) логічну(прикметник).
Образна (прикметник)пам’ять (іменник)зберігає (дієслово)запахи (іменник)моря іменник)й(сполучник) диму(іменник), смак (іменник)хліба (іменник)й(сполучник) цукерок(іменник), обриси (іменник)гір(іменник) і (сполучник)зліт(іменник) літака,(іменник) м’якість(іменник) вати(іменник) й(сполучник) холод(іменник) металу(іменник), колючість( іменник) шипів( іменник )і (сполучник) тепло (іменник)рукостискання(іменник).»
Объяснение:
ответ справа от слова в скобках
1. Усе минеться, одна правда останеться. 2. Що посієш, те й пожнеш. 3. Раз опечешся, другий- остережешся. 4. На чужому коні не наїздишся, на чужому добрі не розбагатієш. 5. 3 добрим поживеш - добре й переймеш, з лихим зійдешся-і свого позбудишся. 6. Не ходи до води, то не втопишся. 7. 3 розумним розуму наберешся, а з дурним останній загубиш.
Объяснение: 2 завдання:
Біди не треба шукати — сама прийде до хати.
Біля чого потрешся, того й сам наберешся.
Доки не намучишся, доти не научишся.