М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте текст. Схарактеризуйте 8-9 прислівників за походженням.

Епітет як одне з явищ художнього мовлення — це експресивне, оціночне означення предмета або дії. Означенням до дії, насамперед, до дієслова, виступає означальний прислівник, що в реченні виконує синтаксичну роль обставини.

У романі О. Гончара «Твоя зоря» нараховується близько 800 уживань прислівників, з яких приблизно 500 є епітетами. Найбільше художніх означень-прислівників (понад сто) до дієслів синонімічного ряду говорити.

Численна група епітетів (≈70) ужита на означення дієслів синонімічного ряду дивитися. Ведучи розмови, дійові особи твору, звісно, розглядають співбесідника і дивляться: вивчаль- но, відкрито, захоплено, ласкаво, нестерпно, ніжно, спокійно, суворо; глянули: благально, весело, запитливо, спідлоба, сторожко, уважно, холодно; поглядають: заінтриговано, зизом, підбадьорливо, привітно, шанобливо; розглядають: весело, пильно, приязно, відсторонено; стежать: зачудовано, напружено, охоче; погляд спрямовують: зацікавлено, а то й безцеремонно, зовсім не цнотливо, мигком, сумовито і мовби вже відсторонено; розглядають: весело, пильно, приязно, відсторонено; стежать: зачудовано, напружено, охоче; погляд спрямовують: зацікавлено, а то й безцеремонно, зовсім не цнотливо, мигком, сумовито і мовби вже відсторонено і т. ін. (Н. Бурляй).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
POMOGI111PJ
POMOGI111PJ
14.09.2020

За традицією, у цей день, тобто, у Чистий четвер випікають паски. Приступаючи до цього дійства, господиня одягалася в усе чисте, молилася Богу. Зовнішній вигляд та смак паски залежать від багатьох чинників, особливо від приготування тіста. Раніше, процес випікання паски займав цілу добу. Приготувавши  звечора опару, залишали її бродити на всю ніч.  Вранці місили тісто, у яке  окрім борошна додавали родзинки та інші інгредієнти. Залишали тісто ще на дві-три години, щоб росло. Потім виробляли пасочки і  клали їх  у циліндричні формочки, змащені олією. Поки тісто у формах підходило, господиня розпалювала піч. Пеклися паски 40-50 хвилин.  І ось уже вони рум’янобокі, пухкенькі на столі.

Объяснение:

4,7(44 оценок)
Ответ:
20262003
20262003
14.09.2020

Великдень – це найбільше релігійне свято, яке відзначають навесні. У цей день, згідно з християнською легендою, воскрес Ісус Христос після того, як його було розіп’ято на хресті. Це чудо символізує звільнення від гріхів для віруючих людей. У народному уявленні це свято оновлення землі та природи. Підготовка до свята займає цілий тиждень, кожен день якого має особливе значення, та який відзначають проведенням певних обрядів. Передує Великодню Великий семитижневий піст.

Відзначають Великдень по різному в різних країнах світу й навіть різних регіонах України. Перед Великоднем у всіх родинах печуть смачні паски та роблять крашанки або просто фарбують яйця в яскраві кольори. Мені подобається запах та смак пасок, та особливо їхні верхівки, присипані різнокольоровим цукром.

 Рано-вранці в неділю всі йдуть до церкви, а після повернення сідають за святковий стіл. У церкві священик бризкає на людей та їжу святою водою. Є традиція запалювати свічку та вставляти її у паску під час освячення. Якщо донести свічку, що горить, до самого дому, то буде щастя та багатство протягом цілого року. У цей день зазвичай збирається вся родина для спілкування та веселощів. Навкруги панує радісна святкова атмосфера.

Існує народне повір’я про те, що після Великодня остаточно теплішає, тому чим раніше свято, тим швидше настає весна. Я помітив, що у цей день обов’язково йде дощ, хоча б невеликий, а вже в понеділок настає тепла, сонячна погода. Великдень – одне з моїх найулюбленіших свят!

4,7(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ