М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

9. Позначте речення, у якому допущено граматичну помилку: А Він пропонує більш ший б розв’язання задачі. Б Цікавішого співрозмовника годі й шукати. В До знайти покупця в найкоротший термін. Г Нинішня осінь стала більш щедрою на врожаї.

👇
Ответ:
AGIDELKA2004
AGIDELKA2004
08.10.2021

У першому реченні: «більш простіший». Тут використали одночасно аналітичну й синтетичну форми прикметника. Це забороняється граматикою (принаймні шкільною). Має бути просто «простіший» або «більш простий».

4,8(18 оценок)
Ответ:

Відповідь:

A

Пояснення:

А Він пропонує більш простіший б розв’язання задачі. - правильно має бути більш простий або простіший.

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofirzhk
sofirzhk
08.10.2021
Несподівана знахідка
Народне оповідання Полтавщини

Моє мальовниче селище розташоване у звичайній для мене місцевості: нічого особливого тут не трапляється, жителі живуть звичайним життям. Але я б хотіла розповісти історію, яка трапилася зі мною влітку на День мого народження саме у моєму рідному селі. Тато на День народження подарував мені фотоапарат, а також пообіцяв взяти із собою на нічну риболовлю.

І ось наш човен пливе серединою річки. Ясна смуга світла від місяця на воді все ширшає, сяє золотим сяйвом, сягає по річці, неначе золота дорога в якийсь рай, у якесь мрійне царство. Прибувши на острів, тато поклав вудочки, поставив намет та розвів вогонь. Я від радощів фотографувала все, що мені подобалося. Ось по тихенькому стеблі повзе працьовита мурашка, на гілці співає свою пісню пташка, а на воді цвітуть гарні водяні лілії.

Аж ось заходить вечір. Кудись ховаються останні шуми і відгуки довгої літньої днини. Не погасло ще на заході червоне марево, а вже над ним у темряві зажевріла вечірня зоря. А місяць, що млів серед ясного неба сірою малопомітною плямою, під темним крилом ночі відразу ожив і засвітився чарівним вогнем. Мені захотілося сфотографувати цю красу. Від того, що я побачила через фотооб’єктив, у мене перехопило подих. На небі серед величезного розмаїття зірок пливла літаюча тарілка. Спочатку це була малопомітна цятка. Та чим ближче вона наближалася до острова, тим чіткіше було видно її контури. Вона виявилася геть такою, як в книжках та газетах. Я гала за її польотом, як зачарована. То була дивна казкова ніч. Коли настав ранок, мені здалося, що то все наснилося.

Повернувшись додому з татом, я на певний час забула ту чарівну ніч, але яким було моє здивування, коли, проявивши плівку, на нічному зоряному небі ми всі побачили силует літаючої тарілки. Може, то прибульці так вітали мене з Днем народження?

4,7(8 оценок)
Ответ:
killme69Lol
killme69Lol
08.10.2021

1. хвилина ще, і схід розпише в сліпучі барви небосхил. [...], і [...]. речення розповідне, неокличне, складне, складносурядне.

2.

3. усе, що з весни потяглося із землі, багатої стало буять. речення розповідне, неокличне складне, складнопідрядне, з складнопідрядним і безсполучниковим типом зв'язку.

[...], (що...), (...).

4. Постав біля Неви, помилувався сфінксами, які сьогодні були кумедно хмурими, бо розтавала паморозь.

речення розповідне, неокличне, складне, складнопідрядне з складнопідрядним і безсполучниковим типом зв'язку.

[...], [...], (які..), (бо...).

4,7(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ