М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
allan1012
allan1012
23.03.2020 02:18 •  Українська мова

1. Розкрийте дужки, поясніть написання прийменників.
3(за), з(над), з(поза), із(за), за(для), по(за), по(серед), з(поміж), з(понад), про(між), з(проміж), по(над), із(під),
з(перед), зі(мною), з(ним), піді(мною), у(нього), зі(сходу).

👇
Ответ:
gordon5
gordon5
23.03.2020

ответ: З-за, з-поза, із-за, задля, поза, посеред, з-поміж, з-понад, проміж, з--проміж, понад, із-під, з-перед, зі мною, з ним, піді мною, у нього, зі сходу

4,4(49 оценок)
Ответ:
90125
90125
23.03.2020

З-за, з-поза, із-за, задля, поза, посеред, з-поміж, з-понад, проміж, з--проміж, понад, із-під, з-перед, зі мною, з ним, піді мною, у нього, зі сходу

4,4(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tatyanachueva
tatyanachueva
23.03.2020

Чим сподобався і запам'ятався мені Павлусь — герой повісті А. Чайковського "За сестрою"?

Коли я читав повість А. Я. Чайковського "За сестрою", мені здавалося, що переді мною постав герой-богатир з раніше читаних українських дум. Хоч Павлусю було лише п'ятнадцять років, але він часто потрапляє, а потім вибирається із ситуацій, з яких йому, здавалося б, вибратися не під силу. Я розумію, що автор явно перебільшує фізичні можливості свого героя, але, певно, він намагався довести нам, сьогоднішнім, що такі молоді герої — окраса історії України! І ми вже не помічаємо цього перебільшення, бо образ Павлуся захоплює нас, викликає особливу симпатію; його хочеться наслідувати і буди на нього схожим.

Ось Павлусь вирушає в далекі й небезпечні мандри на пошуки сестри, яку щиро любив. Ні лихі часи, ні повна невідомість не зупиняють юного героя, бо його надихають рішучість і сміливість старших співвітчизників-запорожців. Він намагається насамперед собі довести, що гідний їх, вірних захисників нашої землі від татарських набігів.

4,5(77 оценок)
Ответ:
алиса808
алиса808
23.03.2020

Якщо задуматись тоді можно багато чого зрозуміти . І ось наприклад ми не дуже любимо навчатись , але нам завжди кажуть " Якщо не будеш навчатись , будешь вулиці підмітати " або " Ти це повинен вивчити , якщо не хочешь бути стільцем " . Ми на це не реагуемо , а ось потім коли зростаемо кажемо самі собі коли настае час шукати роботу " Ось чого я не вчився , чого не слухав батьків , вчителів . Ось чого там Вася , Петя , Саша ... і т. д. , а я ні . Вони зараз успушні бізнесмени , а я безробітній . " . І ти починаешь вчити усе що ви вчили у школі , ти ходишь на курси не спишь сподіваючись що , за ніч вивчишь . А на ранок втомившись кажешь чого я не вчився в школі . Ти звісно зможешь вивчити що тобі треба , але ти витрачишь багато часу , купу грошей , і радісні хвилини головного життя . Ти замість того щоб вчитися міг будувати сім'ю , гратися з своїми дітьми , отримувати задоволення від життя . А так ти отримуєшь лише обов'язки вивчити історію , математику , алгебру , фізику , біологію і т. д. Тому закорти зараз вчитися і та сама математика яка тобі важко дається , піде по маслу . Тільки закорти !

Объяснение:

4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ