М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти речення, ставлячи прикметник з іменником у знахідному відмінку , Джерельна вода

👇
Ответ:
милаха80
милаха80
07.08.2020

Блукаючи чарівним лісом я знайшла джерельну воду.

Объяснение:

4,7(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
npapriko
npapriko
07.08.2020

ответ:Щастя. Тлумачний словник дає нам таке визначення щастя: це стан людини, який відповідає найбільшому внутрішньому задоволенню умовами свого буття, повноті і усвідомленості життя, здійсненню свого людського призначення. А звідси випливає, що у кожної людини воно різне, що щастя є "мале" й "велике".

... Вівторок. Шість уроків. На чотирьох мене опитували. Славний, трудовий день для мене. Але не відчуваю втоми, тільки задоволення. Мене похвалили, я одержала "10" і "12". Що ж принесло мені задоволення і зробило щасливою? Праця. І став у нагоді вірш Б. Грінченка "Троянда". Дівчина розповідає матері про те, що вранці в садку зривала троянди і сколола свої руки. А краще, коли б троянда не мала шпичок, щоб можна було зірвати, не колячи рук. І мати відповіла:

Ой доню! Все гарне на світі

Дається не дурно людям!

А буває інакше. Прийшла зі школи, втомлена, чомусь засмучена, розбита. Підійшла матуся, приголубила, поцілувала. Мені так хороше, відчуваю себе цілком щасливою.

... Випускний вечір. Урочиста частина. Я вперше одержую документ про освіту. Я вперше танцюю до ранку, зустрічаю світанок. Я з друзями своїми, а хтось дивиться на мене закоханими очима, щось промовляє несміливо, таємно... І я ридаю від щастя.

Оце і є мале щастя. А велике?

У невтомній творчій праці ми зможемо здобути людське щастя. В унісон цьому творчість Г. С. Сковороди. Роздумами про щастя людини й шляхи його досягнення вся його творчість. Читаючи його вірші, байки, доходиш висновку, що спізнати щастя, досягти його — означає дослухатися до голосу серця, жити в гармонії зі світом, з природою, Богом, людьми, бо тільки те приносить щастя, що передбачено тобі "блаженною натурою".

Объяснение:

4,8(11 оценок)
Ответ:
ilona125
ilona125
07.08.2020
У всьому світі вже давно помічено і використовується цікаве явище. Суть його проста: співпраця двох посередніх людей створює з них одного генія. А оскільки розумова продуктивність останнього в десятки і сотні разів вище, ніж у звичайної людини, результат на обличчя.Таким чином, приходимо до хорошої і поганої новини. Серед нас досить багато геніїв, але існують вони в основному в дурному режимі. Немає сенсу перераховувати всі бонуси, одержувані від об’єднання двох розумів. Причому зауважу: саме двох, а не трьох, чотирьох і більше . Важливо інше. Як так виходить, і чи б перевести ефект на одну людину.Очевидно, що будь-яку взаємодію між індивідуумами видно з боку. Значить, можна наочно по гати не тільки кінець їхньої праці, а й те, як вони його досягли. Такий трюк легко виконати подумки, не вдаючись до стеження за ким-небудь. Першим взаємодії, який відразу кидається в очі, є спілкування.Як відомо, людина рідко розмовляє сама з собою, тобто задає собі прямі питання і відповідає на них так, якби не він їх задав. Іншими словами відбувається повна зневага формулюванням питання. І питання, і відповідь, формуються в голові миттєво, у вигляді мішанини думок.Більше того, мова в даному випадку стає даремною. Адже мовний механізм є найпершою основою інтелекту. Діти, що ростуть серед людей, слухають та розбирають звуки і в підсумку стають розумними. Ті ж, хто виріс серед звірів, не вміють розмовляти, а, отже, висловлювати свої думки, і по діях виглядають дуже нерозумно.Природно, для того, щоб виконати навіть складні дії, не обов’язково наділяти їх в словоформи. Так, механік може перебрати двигун, не замислюючись над тим, що і як називається. Головне – він знає, для чого призначені деталі. Але в тому то й справа, що людина, яка діє одна, найчастіше не застосовує мову.
4,7(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ