М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вправа 2. Виписати лише ті слова, які без частки НЕ не вживаються.
Необхідність, неуважний, нещодавно, ненадовго, неписьменний, ненапад, нетерплячка, незлостивий, нелад, немовля, немічний, незмірний, неповноцінний, невід, невтомно, непоборний, непрацездатний, незабаром, несмачний, нестача.

Вправа 3. Записати речення і пояснити правопис частки НЕ з дієприкметниками.
1. Не/закінчену роботу дощі та сніги закінчують. 2. Не/закінчену вчасно роботу дощі закінчують. 3. За не/сказане слово не буває соромно. 4. За не/сказане зопалу слово соромно не буває. 5. Не/обдумане вчасно діло померехтіло й згоріло. Не/обдумане діло взяло й згоріло. 6. Поле не міряне, вівці не лічені, пастух рогатий. 7. Не висіяне насіння і на той рік не пропаде. 3. Хліб не тільки не молочений, а й на тік не волочений.

👇
Ответ:
ZayacZnaniy
ZayacZnaniy
10.02.2021

Вправа2.Необхідність, нещодавно, неписьменний, нетерплячка, незлостивий, немічний, незмірний, невід, невтомно, непоборний, незабаром, нестача.

Вправа 3. Незакінчену роботу дощі та сніги закінчують. Не закінчену вчасно роботу дощі закінчують. За несказане слово не буває соромно. Не обдумане вчасно діло померехтіло й згоріло. Необдумане діло взяло й згоріло. Поле не міряне, вівці не лічені, пастух рогатий. (небо, зорі, місяць)Не висіяне насіння і на той рік не пропаде. Не висіяне насіння і на той рік не пропаде. Хліб не тільки не молочений, а й на тік не волочений.

4,8(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
poddubtsev
poddubtsev
10.02.2021
Є в окремих людей особливий талант — копіювати голоси відомих артистів, співаків, а то навіть імітувати звуки поїзда, реактивного літака, плескіт води або пташиний спів... Подумалось мені про це одного квітневого дня, коли йшов я знайомою стежкою понад лісовою річечкою. А подумалося тому, що оце щойно я був присутнім на ...концерті. Почалося все з того, що над головою раптом почув стрекотання сороки. Підвів голову — ніякої сороки й близько немає. Що за дивина? Сорока закричала ще раз. Десь просто над головою, серед гілля молодого клена. Почав уважно придивлятися і побачив ...шпака. Увесь чорний, блискучий — ніби фрак одягнув. А сорочка — перламутрова, в крапочку. Пір'я так і мерехтить на грудях. Шпаку, видно, сподобалося кричати сорокою. Та так майстерно він це робив, що повзик на сусідньому дереві перебіг на другий бік стовбура, а синиці завбачливо розлетілися. Мало того, шпак занявчав кішкою. Признатися, і я був здивований такими звуками. Хтозна, чи бачив шпак, чи чув живу кішку? Може, наслухався сойки. Вона теж вміє копіювати почуті голоси, а коли потривожити її, то верещить, ніби кішка, якій наступили на хвіст. Якусь мить шпак мовчки сидів на гілці, чистив пір'я, яке й так бездоганно блищало. Ну справжній тобі артист перед виходом на естраду, який оглядає свій костюм — чи все гаразд. Шпак меланхолійно підняв голову, трохи схилив її набік — і ось уже полинули з його широко розкритого дзьоба ніжні звуки флейти. Так співає іволга. Либонь, припала до душі йому її пісня. Заспівав раз, вдруге. А потім видав такі звуки, наче хтось заплескав у долоні. Отакої! Виходить сам собі й аплодує. А що ж, по-вашому, мусить робити, коли немає слухачів? Шпак помилявся. Мені теж хотілося заплескати у долоні — подякувати майстерному пародисту. Але вчасно схаменувся. Шпак міг по-своєму зрозуміти мої емоції й полетіти геть. Мені ж хотілося дослухати до кінця його незвичайний концерт. Степан Мацюцький
Ссылка на источник: http://zorya.org.ua/detyam/opovidannya-dityam-parodist-3165.html
4,5(20 оценок)
Ответ:
Katrun15
Katrun15
10.02.2021

4, 4, 2

1плюснути, контрасТний, безчесність

2капосний, гіганТський, безвиїзний

3кріпосний, скляний, свиснути

4шісТнадцять, хворосТняк, баласТний

Помилки при спрощенні приголосних допущені у варіанті

1жалісний, студентський, парламентський, солдатський

2сонце, свиснути, баластний, заздрісний

3тижневий, проїзний, шістнадцять, масний

4хвасТнути (виняток), улесливий, просланий, первісний

Спрощення приголосних позначається на письмі в усіх словах варіанта

1артисТці, якісний

2власний, умисний

3цілісний, контексТний

4агенТство, капосний

Якщо щось незрозуміло, то можу пояснити, отже, не бійтесь ставити питання

4,4(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ