М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dpoarkov56
dpoarkov56
30.01.2021 20:34 •  Українська мова

Скласти речення З СЛОВАМИ учень учениця

👇
Ответ:
auutumn1
auutumn1
30.01.2021

Объяснение:

Смотри фото


Скласти речення З СЛОВАМИ учень учениця
4,8(89 оценок)
Ответ:
Kseniyagapchuk
Kseniyagapchuk
30.01.2021

ответ:У нашому класі є учень відмінник.

Ця учениця сьогодні чергова.

Объяснение:

4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ирина1844
ирина1844
30.01.2021

Одного разу  вырышили вилетыти у космос два космонавта. В них була своя велика ракета. Хлопці вже домовились, що вилетять у космос на наступній неділі і що гроші, які вони за це отримають вони поділять на двох.

Але у одного з космонавтів на слідуючий день виникла коварна ідея полетіти одному і забрати усю винагороду собі. І він вирішив летіти першим не сказавши про це другові. Хлопець пішов до місця де знаходилась ракета. Але маючи докори совісті ходив навколо ракети роздумуючи. Але після довгої прогулянки навколо ракети космонавт стомився і присів, щоб відпочити. Він трохи задрімав.

У сні він побачив, що він полетів у космос один і зустрів там страшного інопланетянина, який хотів з'їсти нежданого гостя. Прокинувшись від переляку космонавт не захотів обманювати товарища. Він вирішив полетіти у космос так, як було заплановано, бо як кажут гарний товариш - половина дороги.         Как-то так


4,6(70 оценок)
Ответ:
ersultanplay
ersultanplay
30.01.2021

Вчинок - це дія, за яку людина несе особисту відповідальність, вибране ним вільно, воно має як особистісне, так і суспільне значення. У своїх вчинках людина повинна керуватися почуттям такту. Такт - вибір форми і заходи вчинку, в якому виникло в процесі міжособистісного спілкування протиріччя вирішується найбільш доцільно, із збереженням гідності людини, прихильності та чуйності до нього.

Головне призначення також - зберегти взаємну доброзичливість. Тактовні людина, наприклад, помітивши помилку, виправить її непомітно, без залучення уваги до неї або ж залишить її невиправленій, якщо вона не зачіпає чиїхось інтересів. В одних випадках такт вимагає вміння уникнути помилкових дій, в інших - «не помітити» чиєїсь помилки, в третіх - відволікти увагу людини від недоречного дії або питання. Відсутність такту - нетактовність - може заподіяти іншій людині образу, навіть страждання (досаду, неприємність, приниження гідності), хоча «кривдник» і не живить до співрозмовника недоброзичливості і навіть поважає його.

Морально незламний людина у своїх вчинках не опустить норм загальноприйнятої моралі, в основі якої лежить повага, доброзичливість, чуйність, передбачливість до іншої людини. Слова і дії його будуть облагоражівающе впливати на оточуючих. Крім того, високоморальна людина не пройде байдуже повз явного прояву зла, насильства, несправедливості. Він тактовно вкаже на помилки морально нестійких або малодосвідчених людей. Моральна непримиренність виражається у вимогливості до людини і є своєрідною мірою поваги до нього. Морально наступальний характер діяльності проявляється в боротьбі з недоліками в людині, у сприянні його всебічному розвитку та у формуванні особистісних якостей.

4,7(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ