М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milk051
milk051
22.07.2022 13:00 •  Українська мова

Рік написання гуморески «найважча роль»
ребят оч надо))​

👇
Ответ:
Sanyaaa12
Sanyaaa12
22.07.2022

Автор Павло Глазовий, Видавництво Мультимедийное издательство Стрельбицкого, Мова Українська, Рік видання 2017, Тип Електронна ,Література країн світу Українська література, Література за періодами Література XX ст.

Объяснение:

4,6(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
umeson
umeson
22.07.2022

Відповідь:

Приймати на віру будь-яке визначення стосовно того, що  «ми» є, чим є «людина», на мій погляд, не варто. Кожна цивілізація давала своє тлумачення людської сутності. Я ж можу як довести , так і спростувати винесені для роздумів рядки.

Головним аргументом проти є заперечення слова «безліч», оскільки як не може бути безлічі істот, клітин, відтінків тощо, так не може бути і безлічі відбитків самого себе у собі. Це схоже на роздоріжжя: можна піти будь-куди, навіть назад, але безліч шляхів ( із безліччю роздоріж) бути не може. Наука дає точні цифри, які в літрах виміряють кров і піт людини, в кілометрах - судини, нерви і т.і. Тобто, якщо викинути зайві слова, то фраза стає, на мій погляд, абсолютно правильною. Ми справді є відбитками досвіду різних людей із оточення, що скріплені нашим досвідом.

Аргументом за є те, що людина як соціальна ( і емоційна, й інтелектуальна) істота дійсно немовби «складається» з багатьох людей. Неначе «монстр Франкенштейна», ми зшиті із частин та роздумів тих, хто упродовж нашого життя ділиться з нами знаннями, навичками тощо – учнів, учителів, батьків, друзів. Але все це об’єднує та зводить «докупи» іскра життя – набуті особисто нами досвід, навички, розуміння різних проблем, можливості тощо. Щодо слова «стандарт» відносно людини, то його взагалі можна скоротити, оскільки стандартних «я» не існує і не може існувати взагалі – індивідуальності складаються з інших індивідуальностей, що взаємо поєднуються. А тому ми не взаємозамінні і в цьому сенсі безцінні, що накладає на нас серйозний обов'язок:

І жити спішити треба,

Кохати спішити треба -

Гляди ж не проспи!

Так бачить задачу людини В.Симоненко у вірші "Ти знаєш, що ти - людина", який став програмним для покоління шістдесятників.

Отже, підбиваючи підсумки, формулюємо висновок:  людина наділена неповторним "комплектом" почуттів, можливостей, талантів. І цей факт зобов'язує нас з повагою ставитися до кожної особистості і докладати зусиль для самореалізації.

Пояснення:

4,8(59 оценок)
Ответ:
partypoison6
partypoison6
22.07.2022

На мене чекає нова вершина, яку я збираюся взяти завтра зранку. Я залишаю позаду усе буденне і упевнено йду до перемоги. Головне - це не проспати, щоб прибути вчасно. Льодоруб я взяв... Попереду мене чекає прямовисна стіна, до якої веде карколомний підйом та хлипкий місток через неймовірне провалля. Веде нас в гори досвідчений провідник, якому беззастережно довіряєш, адже без цього в горах неможливо. Коли я, прогнавши геть зневіру у власні сили,  подолаю двісті метрів по відвісній стіні, де можна вхопити за крило на льоту журавля або чаплю, я дістану рукою до найближчої зорі. Я відчую незбагненне блаженство, тільки треба досягти  цієї вершини, що заховалася у хмару, взяти цю зірку і знести донизу. І потім заспівати від щастя, бо в гори ходять тільки справжні чоловіки. Ах, який величний небокрай, коли на нього дивитися зверху!

4,4(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ