М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
amadi888
amadi888
01.06.2021 19:28 •  Українська мова

ОЧЕНЬ У якому рядку всі слова – прийменники:
А) у, на, перед, від;
Б) і, на, під, за;
В) через те що, поміж, коли;
Г) тому що, ніяк, будь-коли.
2. У якому рядку всі прийменники непохідні:
А) а, або, в, у;
Б) край, з, на, під;
В) від, до, перед, з;
Г) по, на, за, від.
3. У якому рядку всі прийменники похідні:
А) у, до, за, при, під;
Б) над, для, з, між, з-над;
В) навколо, з-поміж, посеред, край;
Г) ради, повз, від, крім, задля.
4. У якому рядку всі прийменники прислівникового походження:
А) кругом, мимо, назад, насупроти, кінець;
Б) нарізно, напередодні, поруч, поряд, за винятком;
В) поверх, незважаючи на, незалежно від, з метою, одночасно з;
Г) близько, всупереч, вздовж, довкола, навкруг.

5. У якому рядку всі похідні прийменники складаються з двох слів:
А) у/зв’язку, не/зважаючи/на, по/серед, з/під, по/при;
Б) у/напрямку/до, в/здовж, в/продовж, по/ряд, о/крім;
В) на/рівні/з, поруч/з, не/залежно/від, одночасно/з, з/метою;
Г) в/наслідок, з/попід, з/поміж, з/посеред, за/для.
6. Скільки прийменників у поданому реченні:
Сама не помітила, як опинилася за хатою, на стежці до винограднику.
А) 1;
Б) 2;
В) 3;
Г) 4.
7. У якому рядку прийменники з відмінками іменників правильно вжиті:
А) стояти зі зброєю, говорив із сином;
Б) книга з енергетики, виходити із дому;
В) завдання з історії, брат з сестрою;
Г) двері зі скла, зустрітися з вчителькою.
8. У якому рядку всі прийменники написані правильно:
А) на в коло, підчас, з-поза;
Б) за винятком, довкола, зпід;
В) із-за, згідно з, поруч;
Г) з по між, по над, по серед.
9. У якому рядку всі прийменники записані неправильно:
А) попід, понад, попри;
Б) поміж, окрім, із-зі;

В) зпоза, по над, за для;
Г) з-посеред, з-понад, попід.
10. У якому рядку всі прийменники пишуться разом:
А) по/між, згідно/з, під/час, в/продовж, з/поміж;
Б) в/наслідок, до/вкола, в/здовж, на/вколо, що/до;
В) на/впроти, у/зв’язку, поруч/з, з/метою, з/посеред;
Г) за/для, відповідно/до, незалежно/від, о/крім, по/за.
11. У якому рядку всі прийменники пишуться через дефіс:
А) із/за, з/під, з/попід, з/поміж, з/посеред;
Б) з/поза, з/за, в/наслідок, по/при, не/зважаючи/на;
В) за/для, за/ради, по/серед, по/руч, в/наслідок;
Г) в/продовж, що/до, з/метою, за/до по/серед.
12. У якому рядку всі прийменники пишуться окремо:
А) з/метою, з/поза, під/кінець;
Б) з/під, до/вкола, в/здовж;
В) за/винятком, згідно/з, незалежно/від;
Г) в/продовж, з/під, на/перед.

👇
Ответ:
makrona123
makrona123
01.06.2021

1 А

2 Г

3 Г

4 Г

5 В

6 В

7 Г

8 В

9 В

10 Б

11 А

12 В

Объяснение:

4,6(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
амина653
амина653
01.06.2021

Ще в зовсім ранньому віці я була досить непосидючим і допитливим дитям, але в батьків ніколи не виникало зі мною проблем, адже їм не складало жодних труднощів мене чимось зайняти і на щось відволікти. Пропонують осідлати двоколісний велосипед у 4 роки — будь ласка, я тільки за! Приносять новеньку книжечку — все, я моментально поринаю у незвіданий світ казок. Хочуть записати на танці — я вже самостійно перед дзеркалом розучую свій перший, тільки-но вигаданий танець. Тягнуть у музичну школу — починаю проситися на додаткові заняття з фортепіано й вокалу! Мене цікавило усе без жодного винятку, я у всьому бачила щось особливе, мені вдавалося іноді навіть розгледіти те, що залишається часто непомітним для інших.

Мама завжди говорила, що мені варто розвивати усі свої таланти, бо була впевнена, що в житті може знадобитися все. Так я і робила до одного певного моменту. Одного разу, у намаганнях згаяти час, я з друзями забрела у місцеву картинну галерею, у ній саме представляли свої роботи маловідомі міські художники, але одна картина, на жаль, назву її я не запам’ятала, просто врізалася мені в пам’ять і ніяк не покидала моїх думок. На ній був зображений звичайний пейзаж, побудова малюнку теж була проста і невигадлива. Не можу пояснити, чому саме цей образ змусив мене задуматись над своїми захопленнями і теж звернутися до малювання, але все ж я дякую тому художнику за його прекрасний малюнок, єдиний погляд на який просто закохав мене у малювання. Я не можу сказати, що зовсім не малювала до того моменту, ні, я могла цим зайнятись тоді, коли цього хотіла моя душа. Але останні кілька років я малюю постійно, у моїй голові завжди вибудовуються якісь фантастичні сюжети, нові, неповторні ідеї, які одразу ж хочеться втілити на чистому аркуші паперу. Коли я зрозуміла, що живопис — це моє, то одразу ж записалась у школу малювання. Мені досі цікаво відвідувати кожне заняття, дізнаватись щось особливе про свою улюблену справу. Задля власного задоволення я частенько кілька разів на тиждень пробігаюсь місцями, де художники виставляють на показ свої щойно створені шедеври, читаю блоги людей, які розбираються в мистецтві, самостійно шукаю якусь додаткову інформацію в Інтернеті про новомодні тенденції і якісь зрушення в цій сфері.

Не можу навіть описати словами, як сильно я люблю малювати. У той момент, коли ти робиш перший мазок, світ навколо просто замирає, він на кілька годин просто перестає для тебе існувати, адже ти відкриваєш для себе власний світ — світ твоїх думок і фантазій. Це так прекрасно відчувати те, що ти можеш відобразити у картині себе, свій внутрішній світ, свої переживання й емоції, ти можеш подарувати іншим малесеньку частиночку своєї душі. Оце захоплення малюванням допомагає мені знайти гармонію в серці і у власних думках, заспокоїтися і навіть розважитися. До речі, не можу не похвалитися і не згадати про те, що мої аматорські картини вже прикрашали картинні галереї рідного міста, кілька з них навіть здобули призові місця на регіональних конкурсах. Тому я не думаю, що я займаюсь малюванням тільки для душі, сподіваюсь, що і в майбутньому воно до мені побудувати успішну кар’єру художника чи, наприклад, дизайнера.

Отже, як ви вже зрозуміли, улюблена справа мого життя — це малювання, адже саме вона приносить мені істинне задоволення і радість. Тому бажаю кожному з вас знайти своє покликання і захоплення, бо тільки так можна відчувати себе хоча б на четвертинку реалізованим у цьому житті і, безперечно, щасливим


4,7(65 оценок)
Ответ:
abiersack
abiersack
01.06.2021
Твір-мініатюра на тему „Зимовий пейзаж”

За що люди люблять зиму? Звичайно, за красу зимової природи – засніжені вулиці й дерева, малюнки на вікнах, сліпуче сонце, що відбивається від льодяної поверхні річок... Я народився і все життя провів у місті, і навіть тут зима відчутно прикрашає звичні вулиці й сірі багатоповерхівки. Сніг ховає під собою всі негарні речі, що є у великих містах – не дуже чисті узбіччя, ями на дорогах, електричні стовпи, непоказні будівлі тощо.

Проте найбільше враження справляє зима у лісі, яку я, нажаль, бачив тільки на фотографіях – календарях та картках. Серед них мені більш за все подобаються такі: височенні ялинки, вкриті пухким снігом, велично стоять на схилі блакитних гір, а крізь їхні віти пробиваються проміні сонця, що заходить. Небо низьке й прикрите хмарами, проте неповністю, і місцями видно клаптики ясного блакитного неба. Відчувається такий безмежний спокій, велична краса, здається, навіть, що ти відчуваєш морозне повітря. Снігу там, мабуть, по пояс, він товстих килимом покриває землю, та під ним вгадуються непевні обриси низьких кущів, великого каміння, повалених дерев.

На кожній вітці кожної ялини лежить сніг, ніби домальований пензлем художника, і прозоре повітря має блакитний відтінок. Кудись вдаль веде широка розкатана дорога, на якій цілими годинами не видно жодної автівки, жодного подорожнього, а по узбіччях цілі кучугури снігу.  

Такий зимовий пейзаж ніби за до подорожі – ставай на лижі та вперед! Або сідай у авто та насолоджуйся чарівною природою, бери фотокамеру та збережи цю зимову красу назавжди.

4,8(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ