М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
overlord14
overlord14
07.01.2021 17:08 •  Українська мова

Літературно критичний твір " У чому популярність Т. Шевченка"

👇
Ответ:
poli1001
poli1001
07.01.2021

Сорян нужны балы без обид

4,4(1 оценок)
Ответ:
jsjdnnx
jsjdnnx
07.01.2021

Творчість Т.Г.Шевченка приваблює всіх, від великої до малої людини , а відбувається це через те , що Т. Шевченко , пише від щирого серця , про свою тяжку долю , про заслання в якому він перебував , про дівчину яку він щиро кохав , але вона не відповідала взаємністю. Мене особисто теж приваблює його творчість , адже коли я читаю його вірші, твори я неначе сама опиняюся у вирії цих подій про які я читаю. Я вважаю що Т.Шевченко найкращий письменник та художник , він дуже добре поєднує лірику та опис своєї нещасливої долі .

Якось так) бажаю успіхів

4,7(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Levern
Levern
07.01.2021

Хто мав нагоду побувати на вулиці Садовій у селі Хочиному, що на Житомирщині, той обов’язково звернув увагу на квітковий розмай на подвір’ї однієї господині.

Чого тут тільки немає! По весняній порі зацвіли червонощокі тюльпани, за ними — білоголові нарциси, а ген постелився по землі синій в’юнкий барвінок, а попід тином пишно всівся кущ бузку. М’яко запахло м’ятою.

Ближче до літа розпустять свої рясні бутони півонії. Стрілами-листками вп’ялися в небо фіолетові півники. Кущі смородини та порічок порозкидали нитки налитих червоних і чорних намистин, ніби вихваляючись перед волохатим аґрусом. Проте найповажніші серед усіх — мальви.

Справжній квітковий карнавал починається восени: чорнобривці, майори, матіоли. І все це — поряд із цілим загоном барвистих жоржин і розвихрених хризантем (За С. Міськовою).

4,5(55 оценок)
Ответ:

Гідна людина ніколи не дасть себе в образу і не дозволить принижувати. При цьому сам він з глибокою повагою ставиться до свободи особистості інших людей. Він розумний, добрий, спілкується ввічливо, прощає іншим їх слабкості. Про таких кажуть, що вони гідні не тому що у них немає негативних рис, а тому що яскраво виражені позитивні.  Гідність будується на альтруїзмі та своєчасній до ншим. Така людина не стане навмисно заподіювати іншим незручності, біль і страждання.  Коли у людини чітко сформовані моральні ідеали, він щодня робить щось, щоб наблизитися до них. Гідна людина радіє кожній можливості опинитися ближче до того самого добродійного образу, що він вибудував у своїй свідомості.

4,6(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ