У складносурядному реченні прості речення, які входять до його складу, незалежні одне від одного, вони є рівноправними. А складнопідрядне речення подібне до словосполучення: тут завжди є одне головне речення, а одне чи більше підрядних, тобто залежних. Так як у словосполученні, так і в складнопідрядному реченні від головного речення до підрядного можна поставити запитання. наприклад: Я знаю, що все буде добре. Я знаю (ЩО?) що все буде добре. Ми підем, де трави похилі. Ми підем (КУДИ?) де трави похилі.
Крім того, у складносурядному реченні прості реченні з'єднуються сурядними сполучниками (і, й, та, а, але, зате, проте, однак, то, чи, або тощо), а в складнопідрядному - підрядними (що, куди, де, звідки, як, мов, ніби, який тощо).
Такі люди не дивляться на внутрішній світ людини,який може бути набагато прекраснішим а ніж ті сами дорогі телефони,чи розкішний одяг.
У внутрішньому світі людини можна знайти щось краще за це.
Наприклад добро,адже без добра людина буде зневажливою.Хороша людина є доброю,щирою,що поважає інших,а потім вже і поважати починають її.Можна навести ще приклад,людина що може прийти на до це щира людина.Вона насправді є людиною.
Можна дружити з привабливими людьми,але не завжди розкіш і зовнішність перекриває недоліки людини.
(тут можна навести свій приклад)
У мене є подруга,вона може для когось бути не привабливою,але як людина,вона має велике і доброзичливе серце.
Тому я вважаю,що зовнішність і коштовні речі це не головне.Треба щоб це пам‘ятали усі люди.