М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lia20020313
Lia20020313
15.12.2021 06:34 •  Українська мова

СПОЛУЧНИКИ вжито в рядку * Д не, ні, ані Б біля, за, над В десь, там, тут А поки, але, та Другое: Прийменником є виділене слово в реченні * Г ВКРАЙ нестерпно, так медвяно пахнуть квітами В Посадила КРАЙ дороги тополю. А Я люблю свій рідний КРАЙ. Б Пісне, серця мого не КРАЙ! Окремо пишемо всі прийменники в рядку * Г по/за, по/близу, на/чолі А у/справі, незважаючи/на, незалежно/від В за/для, по/під, відповідно/до Б на/відміну/від, з/поміж, із/над Прийменник виділено в рядку * В Забіліли сніги НАВКОЛО Києва. Б НАВКОЛО панує мертва, прикра тиша Г НАВКОЛО радісно й велично кружляли. А НАВКОЛО білий холод і зима. Усі прийменники пишуться ОКРЕМО в рядку * В на/вкруг, по/переду, по/руч, по/заду, не/залежно/від Г з/метою, у/результаті, у/зв’язку/з, згідно/з А по/ряд, за/для, о/крім, відповідно/до, з/поміж Б із/за, під/час, по/серед, по/при, з/середини [1] Скільки ж слів в українській мові? [2] На це питання не відповість ніхто: ні сивий академік, ні найталановитіший мовознавець, ні учитель, ні учень. [3]Мова формувалася протягом віків, відгукуючись на зміни в житті. [4] Хіба можна навіть у думках перерахувати всі слова? [5] Це (1)і загальновживані слова літературної мови (2)і терміни різних наук (3)і професіоналізми (4)і діалектні (5)та застарілі слова. Слово ПРОТЯГОМ у ТРЕТЬОМУ реченні виступає * А іменником Г прийменником Б прислівником В сполучником Підрядними є всі сполучники в рядку * В а, зате, і Б так що, але, та А наче, щоб, коли Г бо, та, тому що Укажіть прийменник в словосполученнях, який вживається в 3НАХІДНОМУ відмінку * Д стоїть на зупинці А навпереймі їй В крізь туман не видно Б пісня без слів Г видніється за лісом Прийменниками є всі слова в рядку * А але, зате, поміж Б на, перед, про Г хоч, мов, ніби В якби, не, із-за Укажіть підрядні сполучники ПРИЧИНИ * В як тільки, як, коли, поки якщо, якби, коли б Д що, щоб, неначе Б бо, тому що, через те що Г щоб, для того щоб Назвіть речення зі сполучником сурядності * В На гору доступитися нелегко, зате з гори зручніше боронитись. А Рука її завмерла, щоб випадково не струсити бджолу на землю. Б Мрії вже щезли, мов птах розвіяв їх крильми. Г Оксана думала, що вже давно стемніло. Виділене слово є сполучником, його слід писати РАЗОМ у реченні * Г Що/б ти не робив, все одно не зможеш нічого змінити. В Учень розповів товаришам про/те, як відпочивав улітку. А Я люблю тебе за /те, що ти є на світі. Б Треба багато вчитися, що/б знати хоч трішки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ранго1
ранго1
15.12.2021

Грицько подивився на Олега, який побіг (або, наприклад, метнувся)  за зайцем, і помчався вслід за товаришем.

Речення, розповідне, неокличне,  багатокомпонентне складне речення зі сполучниковим та безсполучниковим зв'язком. (3 частини)

1. Грицько подивився на Олега:

Просте, двоскладне, неускладнене, повне, поширене

Далі потрібно розібрати ще два прості речення за такою ж схемою.

( Загальна характеристика: двоскладне, односкладне; ускладнене, неускладнене; повне, неповне; поширене, непоширене.)

Объяснение:

[ ] - складносурядне речення.

( ) - складнопідрядне речення.

У складносурядному реченні обидві частини (прості речення) рівноправні та пов'язані сурядними сполучниками.

У складнопідрядному реченні одне просте речення залежить від іншого. Ці речення з'єднуються за до підрядного сполучника або сполучного слова.

4,6(5 оценок)
Ответ:
Мандер
Мандер
15.12.2021

Мої враження від “Маленького принца”

Маленький принц» Екзюпері – це незвичайна казка, яка підходить для прочитання людьми різного віку. Твір причаровує своїм фантастичним сюжетом та добротою. Головною ідеєю казки є утвердження людських цінностей. Завдяки ній ми починаємо трохи інакше дивитись на цей світ. А усе завдяки маленькому хлопчику, що розкриває нам очі.

У пустелі льотчик зустрічає дитину – хлопчика. Саме так починається дивна дружба поміж дорослим і дитиною. За час спілкування з Маленьким Принцом чоловік ( а разом з ним і читач) відкриває для себе багато істин, які раніш просто не помічав. Побувавши на різних планетах, хлопчик виніс цінні  уроки, котрими щедро ділився з льотчиком. Завдяки дивовижному співрозмовнику він зрозумів, що “себе завжди оцінювати важче, аніж інших”, а “найголовніше – те, чого не побачиш очима”.

Мене дуже вразили стосунки Принца та Квітки, які показують нам, що кохання може бути різним, як і по-різному можуть його сприймати окремі люди. Квітка ця незвичайна: «А та квітка проклюнулась із насінини, занесеної невідомо звідки, і маленький принц викохував той пагінчик, такий неподібний до інших билинок». Але Принц розчарувався, коли усвідомив, що на Землі таких троянд тисячі. І тільки Лис допоміг усвідомити істину хлопцеві: «Ми відповідальні за тих, кого приручили».

Мені дуже сподобалось зображення дружби у цьому творі. Лис – гарний друг, який наповнює життя свого товариша новим сенсом, має потребу бути кому-небудь необхідним. Тому, коли Принц відчував неминучість смерті, він думав не про те, що буде далі, а про свого друга.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/moyi-vrazhennya-vid-malenkogo-printsa

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ