М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До поданих запозичених слів добери українські відповідники.

Запозичені слова:
процент,
бібліотека,
фонтан,
ін'єкція,
лауреат,
морг,
премія

👇
Ответ:
Victoria195
Victoria195
11.01.2020

Процент - відсоток, бібліотека - книгозбірня, фонтан - водограй, ін'єкція - укол, лауреат - переможець, морг - трупарня, премія - винагорода.

Объяснение:

4,6(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
На весь світ відомо золоте привило моральності-невчиняй з іншим так як не хотів би щоб вчинили з тобою. Дивно але в цю коротку фразу вкладений великий зміст. Добро і зло-це вічні суперники які не закінчуть свою боротьбу і жодна жива істота не може перехилити ваги рівновоги бо світ загине. Ця боротьба є в кожній людині лише нам вирішувати якій стороні дати перевагу. Ми бачимо це протистояння у книгах які читаємо і у фільмах які дивимось.Всі ми однакові у тому що можемо обирати чи бути щасливими чи думати що ми щасливі.Чи жити чи існувати.
Добро і зло в житті людини-це не просто важлива частина її життя. Це саме життя людини і кожен повинен оцінювати його з обох сторін.
4,5(56 оценок)
Ответ:
amaykovska
amaykovska
11.01.2020
Сміливий і вигадливий барон Мюнхаузен із захопленням розповідає читачам про свої неймовірні пригоди. В основу фантастичних «Пригод барона Мюнхаузена» покладено оповідання справжнього барона Мюнхаузена, який жив у XVIII столітті в Німеччині. Він був військовим, якийсь час служив у Росії і воював з турками. Повернувшись в свій маєток в Німеччині, Мюнхаузен незабаром став відомий як дотепний оповідач. Невідомо, чи сам він записав свої розповіді або це зробив хтось інший, але в 1781 році деякі з них були надруковані. Згодом до них були приєднані фантастичні розповіді інших письменників про пригоди Мюнхаузен, але автором книги прийнято вважати Еріх Распе. Мало хто вірить у правдивість цих історій. Тому іменем барона Мюнхаузена нині називають людей, які люблять пофантазувати і приписують собі всякі неймовірні подвиги.
4,5(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ