М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mymi10
mymi10
12.05.2021 23:36 •  Українська мова

No1 Виберіть рядок, у якому всі слова пишуться окремо: ( ) А) за/світла, на/жаль, уві/сні, аби/де; Б) за/очі, від/нині, по/братерськи, без/сумніву; В) в/основному, до/речі, у/стократ, на/льоту; Г) в/купі, без/кінця/краю, по/четверо, сяк/так. No2 Виберіть рядок, у якому всі слова пишуться через дефіс: ( ) А) вряди/годи, при/вселюдно, в/троє, з/давніх/давен; Б) на/в не/сьогодні/завтра, чи/мало, в/міру; В) по/латині, в/тім, по/двічі, чим/дуж, до/ладу; Г) по/господарськи, по/вовчи, тяжко/важко, як/от. No3 Виберіть рядок, у якому всі слова пишуться разом: ( ) А) на/нівець, за/молоду, на/щастя, на/гора; Б) по/одинці, с/повна, у/четверо, ні/звідки; В) по/честі, в/тім, до/щенту, більш/менш; Г) стрім/голов, десь/інде, с/першу, по/совісті. No4 Виберіть рядок, у якому всі слова написано правильно. Неправильне слово виправити і виписати: (1, ів) А) таки-все, тяжко-важко, запанібрата, по суті; Б) нашвидкуруч, потроху, по-двоє, післязавтра; В) помаленьку, все-таки, нагору, повік-віків; Г) увись, врозсип, від-нині, як-не-як, абикуди. No5 Із двох речень знайдіть речення, у якому є прислівник: ( ) А) 1.Зайдемо в/перше село.2. Ми чуємо це в/перше. Б) 1. Прочитай вірш на/пам’ять.2. На/пам'ять він подарував мені книжку. В) 1. Я роблю це в/останнє. 2.Вони постукали в/останнє вікно. Г) 1. Як/ось і вона прибігла до хати.2. Як/ось воно уже буде. No6. Правильно записати слова, у яких допущено помилки: Дарма-як, у стократ, як от, часто-густо, без вісти, подвоє, раз у раз, нащастя, будь як, бозна-де, доречі, у ві сні, коли небудь, по нашому, ледь ледь. ( ) No7 Правильно записати слова: ( ) Закон...о, шален...о, давгождан...о, старан...о, сумлін...о, с я, студен...о, скажен...о, попідтин...ю, туман...о. No8. Утворити ступені порівняння й складену форму) від прислівників: ГАРНО, БЛИЗЬКО, ГЛИБОКО, ЗРУЧНО.( ) No9. Виконати повний синтаксичний розбір речення: дати характеристику реченню, підкреслити головні та другорядні члени речення, зверху надписати частини мови. (1, ів) Прогулянка пішки весняним лісом подарувала нам надзвичайно цікаві позитивні емоції.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
•Активна лексика - це ті слова, які ми часто використовуємо. Активна лексика поділяється на загальновживані слова (наприклад: хліб, дорога молоко), та широковідомі терміни (наприклад: нація, принтер);
•Пасивна лексика - це ті слова, які ми дуже рідко вживаємо, або ці слова зникають з активного використання. Пасивна лексика поділяється на:
♦ Неологізми - нові слова, які тільки починають з'являтися ( наприклад: ген, клонування, менеджмент);
♦ Архаїзми (застаріла слова) - слова, які вийшли із загального вживання
 (наприклад: рать, уста, перст);
♦ Історизми - ці слова тому вийшли із загального вживання тому, що вони позначали предмети, якими зараз не вживають (наприклад: челядь, отрок)
4,4(80 оценок)
Ответ:
fukk123Q
fukk123Q
12.05.2021
Чоловік відводить свого старого кота, вже не здатного ловити мишей, до лісу. Той зустрічає лисицю і називає себе паном Коцьким. Лисиця просить кота бути їй за чоловіка і він погоджується. Коли лісові звірі, заєць, вовк, ведмідь і кабан, цікавляться хто оселився в лисиці, вона розповідає, що це сильний і сердитий пан Коцький. Звірі хочуть побачити пана Коцького та вирішують запросити його на обід. Коли обід зготовано, вони один за одним вигадують відмовки аби не бути присутніми, оскільки бояться пана Коцького. Звірі присилають до лисиці зайця, котрий і передає за Лисиця погоджується привести пана Коцького, але застерігає щоб усі добре сховалися. Нявкіт кота звірі сприймають за слова «Мало! Мало!». Кабана кусає комар, той крутить хвостом, а кіт, думаючи, що це миша, кидається на кабана. Налякані звірі тікають і бідкаються, що пан Коцький ледве їх усіх не поїв.
4,7(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ