М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Stak96
Stak96
20.05.2021 21:20 •  Українська мова

Вставьте пропущенные знаки препинания и переведите на украинский язык
Так вот как наконец ты кандидат и домой приехал говорил Николай Петрович потрагивая Аркадия то по плечу то по колену Наконец.
А что дядя Здоров с Аркадий которому несмотря на искреннюю почти детскую радость его наполнявшую хотелось поскорее перевести разговор с настроения взволнованного на обыденное.
Здоров Он хотел было выехать со мной к тебе навстречу да почему-то раздумал.
А ты долго меня ждал с Аркадий.
Да часов около пяти.
Добрый папаша
Аркадий живо повернулся к отцу и звонко поцеловал его в щёку Николай Петрович тихонько засмеялся.
Какую я тебе славную лошадь приготовил начал он ты увидишь И комната твоя оклеена обоями

👇
Ответ:
ArtemS99
ArtemS99
20.05.2021

Вот

Объяснение:

- Так ось як, нарешті ти кандидат і додому приїхав, - говорив Микола Петрович, потрогівая Аркадія то по плечу, то по коліну. - Нарешті!

- А що дядько? здоров? - запитав Аркадій, якому, незважаючи на щиру, майже дитячу радість, його наповнювала, хотілося швидше перевести розмову з настрою схвильованого на буденне.

- Здоров. Він хотів було виїхати зі мною до тебе назустріч, та чомусь передумав.

- А ти довго мене чекав? - запитав Аркадій.

- Так годин близько п'яти.

- Добрий татусь!

Аркадій жваво повернувся до батька і дзвінко поцілував його в щоку. Микола Петрович тихенько засміявся.

- Яку я тобі славну кінь приготував! - почав він, - ти побачиш. І кімната твоя обклеєна шпалерами.

4,4(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MissVika2007
MissVika2007
20.05.2021

ответ: 6-8 березня у марійському духовному центрі, що у зарваниці, за організації комісії угкц у справах родини відбувся   семінар у напрямку «душпастерства чоловіків». участь у семінарі взяли, як голови єпархіальних комісій родини так і миряни, які виявили свою зацікавленість у праці над даним напрямком.

о. тарас бабій, працівник інституту родини та подружнього життя, який значний період життя присвятив вивченню   ролі чоловіка опираючись на вчення   павла євдокимова, доктора філософії та богослов`я, разом із   учасники семінару шукали відповіді на запитання: хто такий чоловік? чому сьогодні чоловіки все менше стають   чоловіками? що таке релятивізм та фемінізм і як це стосується чоловіка? пошук чоловічої ідентичності та архетипу. одним із свідчень та поштовхом для учасників   став представлений о. тарасом відео- ролик ,у якому джанна джессен, відомий американський   християнський оратор, активістка напрямку за збереження життя, людина яка народилась в наслідок солевого аборту, у своєму зверненні у парламентарії промовила до чоловіків :

чоловіки! ви створенні для величності,для того щоб бути чоловіками, я вже надто виснажилась   робити вашу ! та подумайте для якої величності ви створенні ,для своєї величності чи величності божої?

чоловіки я надто втомилась робити вашу роботу сказала джанна і тут   аналізуючи роль чоловіка та жінки у теперішньому суспільстві ми спостерігаємо руйнівні зміни   де жінка бере на себе обов’язки чоловіка а чоловік перебирає на себе більш жіночні   риси поведінки.

то яким все таки   мав би   бути архетип чоловіка у християнському середовищі, перше що спадає на думку християнина це ісус христос, і тут у творах п. євдокімова знаходимо слова, що христос є універсальним архетипом людськості. він є другим , який вміщає в собі все, як перший до народження єви, який поєднював в собі чоловічість і жіночість без роздільності. якщо не христос тоді хто?

шукаючи відповідь пошуку чоловічого архетипу о. тарас пригадав нам уривок від матвія 11: 7-9 «як вони ж відійшли, ісус про івана почав говорити народові: на що ви ходили в пустиню дивитися? чи на очерет, що вітер гойдає його? та на що ви дивитись ходили? може на чоловіка, у м’які шати одягненого? адже ті, хто носить м’яке, по палатах царських. по що ж ви ходили? може бачити пророка? так, кажу вам, навіть більш, як пророка». іван хреститель є той хто готує дороги господеві, той хто здобуває царство небесне силою. чи може саме предтеча є тим архетипом чоловіка?

підсумовуючи спільні напрацювання о.тарас наголосив, кожний чоловік покликаний вирівнювати дороги господеві, кожний на своєму місці повинен готувати дороги господеві.   чоловік, який віддаляється від правди губить і свою природу.по завершенні плідної праці у якій   активні групи учасників   розробили систему почергових кроків у програмі плекання в чоловіка чоловічості, мали змогу почути свідчення учасників в аспекті проходження цього семінару, одне з яких звучало: «запаливши власне світло свічки ми не можемо запалити ним усіх навколо,тому що таким чином вони згорять,ми лише можемо їм віднайти це світло в

объяснение:

4,4(22 оценок)
Ответ:
nataklmnv
nataklmnv
20.05.2021
ВИБІР ШЛЯХУ

Його  охопив сумнів: «Чи те я роблю, що слід? Чи здатний на це? Чому так тягне  у невідоме?» І він зупинився серед шляху, подивився навкруги. Хоча дорога стелилася рівна й широка,  він не міг іти далі:  неспокій і невдоволення собою переповнили його. А обіч  дороги громадилися вершини, які здавалися  стрімкими й неприступними.
Їх оточували непрохідні хащі,  яруги, стрімчаки й бескиди…
І все ж він  зійшов з  дороги й крізь нетрі та чагарі заторував власну стежину до вершини. І вже ніщо не могло зупинити сміливця. Він здіймався все вгору і вгору. «Божевільний!» — жахалися одні. «Відчайдушний!» — захоплено вигукували інші. «Щасливий!» — зітхали ті, які через свою кволість, не могли піти за першопрохідцем.
А були й такі, що  заздрили й  зневажали сміливця.
Але він здіймався на вершину, де не ступала ще нога людська. І то було його покликання й безсмертя. Як важливо в житті знайти себе, доки не пізно, доки ще молодий!
А йому  йшов тридцять другий. За спиною в ньогоі вчителювання,  участь у боях,  робота в  газеті художником, карикатуристом. Читачі в кожному номері шукали  дотепні малюнки, під якими стояв підпис «Сашко». Друзі приходили до нього в майстерню, щоб подивитися, як під пензлем народжується пейзаж чи людський тип. І називали його талановитим.
А його не задовольняли ні карикатури, ні акварелі, ні олійні праці. Він  почувався невдоволеним, бо відчував у собі силу творця нового мистецтва, що тільки-но утверджувалося. І однієї ночі  він рішуче виходить зі своєї майстерні, щоб ніколи до неї не повернутися. Залишає назавжди мольберт, фарби, картини, поспішає на вокзал, сідає в поїзд, що везе його в Одесу. А вранці він уже стоїть перед директором кінофабрики й промовляє три  слова:
— Хочу стати режисером!
4,4(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ