М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити рід, число, відмінок займенника моїй,своєму,нашого,свого,твоєї
ОЧЕНЬ НАДО

👇
Ответ:
FSoxGy
FSoxGy
30.04.2021

Відповідь:

моїй- однина , жіночий рід , давальний відмінок

своєму - однина ,давальний відмінок

нашого - множина ,родовий відмінок

свого - однина , родовий

твоєї - однина . жіночий .родовий

4,7(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dragnil29
Dragnil29
30.04.2021

Якось мені довелося стати мимовільним свідком полювання на дятла. Полював на птаха мій друг Тарас, і робив він це у власній оселі. Дятел залетів у його двоповерховий будинок через вікно. З самого ранку. Тоді мені якраз довелося ночувати у Тараса вдома.
Візиту непроханого “гостя” Тарас спочатку зрадів. Втішилися і його родичі. Вони дивилися на птаха, який сторожко сидів на карнизі у кутку кімнати. Тарас побіг на кухню, і приніс у блюдці молока. Я здивовано подивився на друга, який не знав, що дятли молоко не дуже полюбляють. За секунду птах дав зрозуміти Тарасу і його родичам, що молока пити він не буде. Освоївшись у кімнаті, він почав довбати стіну Потім, вочевидь не знайшовши у стіні комах, перелетів на дерев'яну шафу, залишивши до того на стіні декілька відмітин. Першим на дятлове неподобство відреагував Тарасів кіт. Тварина стрибнула на птаха, і той, злетівши з шафи, почав літати хатою. За ним кинулися і мешканці будинку.
Давай справа заходь, оточимо його! — перегукувались мешканці дому. — Ще трохи і зловимо!
Наляканий дятел залетів на кухню. Він перекинув пакети з приправами, а його переслідувачі скинули на землю декілька табуреток та каструль.
Наробивши гармидеру, дятел, врешті, викликав співчуття усієї родини мого друга. Птах намагався вилетіти у вікно. Кватирка була зачинена. Глухий звук, і пташка вже лежала на землі. Поруч виднілося декілька краплин крові. Мешканці будинку відразу змінили гнів на співчуття. Продовжував атакувати птаху лише кіт. Проте Тарас вправно зловив його за задні лапи, а потім зачинив у іншій кімнаті.
Дятла ж поклали на подвір'ї. Полежавши декілька хвилин на траві, на моє здивування та на радість Тараса він оклигав, і полетів.

4,6(87 оценок)
Ответ:
Kuk1212
Kuk1212
30.04.2021
У сучасній українській мові при відмінюванні слів та утворенні нових відбувається чергування приголосних звуків. До найпоширеніших належать:1. Чергування г, к, х з ж, ч, ш. Наприклад: плуг —плужок, друг —дружба, дорога —дорожній, вік —вічний, око —очі, рука —ручний, юнак —юначе, пастух —пастуше, сухий — сушити;2. Чергування г, к, х з з, ц, с. Це чергування відбувається перед закінченням -і в давальному відмінку однини іменників жіночого роду та в місцевому відмінку однини іменників чоловічого, жіночого та середнього родів. Наприклад:Давальний відмінок: знахідка — знахідці, книга —книзі, облога — облозі, опалубка — опалубці, папка — папці, пересадка — пересадці, плаха — пласі, покупка — покупці, сім 'янка — сім 'янці, фабрика — фабриціМісцевий відмінок: берег — на березі, блок —у блоці, відпустка — у відпустці, капелюх — на капелюсі, колега — на колезі, палатка — в палатці, поріг — на порозі, рейка — на рейці, техніка — в техніціЧергування відбувається також при словотворенні, наприклад: аптека — аптеці, універмаг — в універмазі, літфак — на літфаці. 
4,8(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ