Н.вТригубенко Людмила Валентинівна Н. вТригубенко Леонід Кирилович
Р.в.в.Тригубенко Людмили Валентинівни Р.в. Тригубенка Леоніда Кириловича
Д.в.Тригубенко Людмилі Валентинівні Д. в. Тригубенку Леонідові Кириловичу
З.в.Тригубенко Людмилу Валентинівну З.в. Тригубенка Леоніда Кириловича
О.в.Тригубенко Людмилою Валентинівною О.в.Тригубенком Леонідом Кириловичем
М.в.на Тригубенко Людмилі Валентинівні М.в.на Тригубенку Леонідові Кириловичу
Кл.в.Тригубенко Людмило Валентинівно Кл.в. Тригубенко Леоніде Кириловичу
Безсполучникові складні речення з однорідними простими можуть виражати такі смислові відношення: 1) одночасність дій, подій, явищ; 2) часову послідовність дій, подій, явищ; 3) зіставлення чи протиставлення подій, явищ, про які повідомляється в простих реченнях. У такому разі прості речення вимовляються з інтонацією переліку або зіставлення, протиставлення (Минають дні, минають ночі, Минає літо… (Т. Шевченко). Учора се була казка — сьогодні дійсність (М. Коцюбинський)). При перелічувальній інтонації пауза між простими реченнями невелика, а при зіставній чи протиставній — триваліша.
Сразу буду писать
Объяснение:
1. Що-небудь, коли-небудь, ні до чого, ніколи, дехто, деколи, абияк, абихто, якийсь, ніякий, ніде, ніхто, ні за що,нізвідки, ніяк, казна-де, казна-хто, хтозна-коли, хтозна-скільки, ні від кого, де-небудь, який-небудь, будь-де, будь-що.
2. Де в чому, деколи, де з ким, до де кого, від аби кого, аби до кого, аби з ким, хтозна з ким, хтозна-як, з казна-ким, від аби якого, ні до чийого, ні з яким, ні в чому, ні до чого, ні на якій, ні в чиїй, на хтозна-що, на що-небудь, хтозна в який, на який-небудь, у будь-якого, будь у якого, будь-як