М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Прочитайте текст у документі "Текст"
2.Виконайте завдання в документі "Робота"
Батьки і діти
Якось до редакції журналу надіслала листа восьмикласниця. У ньому йшлося про те, що дівчина соромиться своїх батьків: вони обмежені, неосвічені, немодно одягаються, неправильно наголошують слова «документ» і «кулінарія». Протягом останнього року авторка жодного разу не вийшла з дому з батьками. Коли у школі призначають батьківські збори, дівчина навмисне не повідомляє про це батькам. Не вистачає, щоб учителі побачили, які вони «відсталі»! Що ж перешкоджає дівчині шанувати людей, які дали їй життя? Наївно думати, що причиною є немодне вбрання чи неправильна вимова слів. Щось тут глибше й важливіше. Що ж саме? Дорослішаючи, юнаки та дівчата починають серйозно замислюватися над своїм місцем у суспільстві. У їхньому лексиконі з’являються слова «престиж» та «престижність». Особистий престиж пов’язується із престижем родини. Що ж таке престиж? Це – громадянська оцінка суспільної значущості людини. Діти намагаються скласти оцінку поведінці членів сім’ї, їхнім характерам, моральним рисам. Їх починає цікавити становище батьків у суспільстві, їхні посади, ставлення до них співробітників, знайомих, сусідів. Якщо освіченість батьків, їхні досягнення визначаються й поважаються значним колом людей – це предмет особливої гордості дітей. Та чи кожен чотирнадцятилітній спроможний зрозуміти, що посада й зарплата – лише зовнішні вияви значущості будь-якої людини? Що справжнє багатство сім’і визначається не наявністю або відсутністю автомобіля, а душевною щедрістю, чесністю, безкорисливістю, трудолюбством рідних? Чимало видатних людей залишили спогади про батьківський дім, про батьків та матерів. І що цікаво: виходить так, що у більшості непересічних людей були виняткові матері! Розумні, терплячі, лагідні. У чім тут справа? Очевидно, видатні люди тому й стали видатними, що мали досить розуму й аби в усьому вміти виділити головне, суть. У матері вони, насамперед, помічали самовідданість, цінували любов і її намагання зрозуміти власну дитину. Кожне наступне покоління відрізняється від попереднього. Тому й кажуть у народі: «Стався до батьків так, як хотів би, щоб діти твої ставилися до тебе». (За О. Лосото, 320 слів).
Творче завдання:Уявіть, що ви отримали завдання від редакції дати відповідь на лист восьмикласниці. Про що б ви хотіли їй сказати? Напишіть лист-відповідь, свою позицію намагайтеся висловити якомога переконливіше.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
fffg16hgkk
fffg16hgkk
17.06.2020
Складно однозначно сказати, яка музика мені близька. Адже, з одного боку, вибір залежить від настрою, а з іншої, музика часом сама творить настрій, проникаючи в душу й перевертаючи все в ній. Для серйозних і врочистих моментів гарна класика, особливо твору Баха. Вони непорушні й у той же час мінливі, урочисті й потрясающи. Вони описують хід часу й скороминущість моменту. Для фонової музики або ліричного настрою я б вибрала рок-балади, що стали класикою цього жанру Вони присвячені вічній і мінливій темі – любові, ненав’язливі й людяні. А коли настрій весел і безтурботне, хочеться послухати латиноамериканські мотиви, що захоплюють дзенькотом гітарних струн у задерикуватий танець
4,6(88 оценок)
Ответ:
olga19852
olga19852
17.06.2020
Які людські якості найбільше потрібні молоді в сучасному світі? Твір
Всі ми пам'ятаємо відому цитату: "Часи змінюються, і ми змінюємося разом з ними". Певною мірою це дійсно так. Є якості, що потрібні людині у будь-які часи, але деяки з них стають більш потрібними саме зараз. Наприклад, нинішнє суспільство дуже стрімко змінюється, тому сучасній людині дуже потрібне вміння засвоювати великі об'єми інформації та швидко набувати нових навичок. Ці якості зараз потрібні не тільки молоді, але й людині у будь-якому віці. Наприклад, навіть люди похилого віку, отримавши нові пристрої, вчаться ними користуватися. Дюдині тепер як ніколи раніше потрібна  гнучкість і нетривіальність мислення, тому що все дуже швидко змінюється: одне і те ж завдання виконується вже інакше. Наприклад, креслення, які раніше робили інженери на кульмані олівцями, тепер виконуються у спеціальних програмах, а це вже інший набір навичок, які доведеться засвоювати. Тому всім доводиться пристосовуватися до технічного прогресу. А ще сучасній молоді край потрібні вміння спілкуватися з людьми, досягати компромісів, уникати конфліктів. 
4,5(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ