М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

поставити розділові знаки
У сімдесятих роках мати їздила по школа… в яких свого часу працювала. Приїхала й до Пирогів. Проте не застала юрка його забрали до Німеччини і бабуня Настя цього не пережила.
Повернувшись мати згадувала як у війну ходила з нею копати картоплю чи виламувати кукурузу. Обідаючи мама нашвидкуруч ковтала картоплину-другу бо обід був в неї найбіднішим. А я потроху-потроху підсувається до тіток й при цьому робив вигляд, що їхні вузлики мене не обходять. І майже завжди мені малому що-небудь перепадало то шматочок сала, то шкуринка натерта часником.
А Песик почувався добре він гасав по всіх усюдах качався чи припадав навколо братика. І не нічого. Мабуть він ловив мишей яких було видимо невидимо.
Щоб мене не забрали в Німеччину вирішили тікати. Пам'ятаю зранку стояли на кременчугскій дорозі. Навколо нас щось винюхував Песик.
Залишайся шепотів я ми далеко поїдемо може будешь зайвим.
Проте Песик біг за підводою час від часу відлучають. Ночувати випало під скиртою бо найбільше село почорніло спалене фашистами. Чи від страху чи холоду але я довго не міг поринути в беспамятство…

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Yoshimura
Yoshimura
11.11.2022
Слід сказати, що головний герой цього оповідання вийшов у письменника таким собі типовим образом лінькуватого заможного селянина, якого не цікаве нічого, крім особистого благополуччя. Павлусь – основний персонаж твору, ріс залюбленим и зніженим. Його навіть не випускали з хати, бо боялися, що восени та взимку він перегріється, а весною і влітку сонце напече йому голову. Виріс він лінькуватим парубком, який нічого не хотів робити, лише їв та спав. Усі односельці вважали Павлуся щасливим, але, на мій погляд, це не щастя було, а звичайна вдача. І якщо з Павлусевими помічниками щось би трапилося і він втратив усе своє багатство, він вряд би вижив, бо жодного дня не працював і навіть не знав, яким трудом досягається гарний добробут.
4,5(66 оценок)
Ответ:
gimazova99
gimazova99
11.11.2022
Дідусеві казки коли я був маленький, я дуже любив слухати, як дідусь читає або розповідає мені казки. ніякий телевізор, ніякі мультфільми не могли зрівнятися з моїм дідусем - так цікаво він розповідав. у мого дідуся дуже приємний голос, як почуєш - заслухаєшся.  у нас вдома завжди було багато книжок з казками. там були не тільки мої улюблені українські та россійські народні казки, але й казки інших народів - ійські, німецькі, румунські, китайські, індійські і навіть африканські. коли він мені їх читав, то завжди пояснював все, що я не розумів. з цих казок я довідувався, як жили та живуть люди в інших частях світу. а ще він читав мені давньогрецькі міфи та біблейні історії для дітей. навіть зараз, якщо я чогось не розумію або не знаю, я іду до дідуся, і він мені все пояснює. можно сказати, що дідусь був моїм першим вчителем, а дідусеві казки - підручниками.
4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ