М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Синтаксичний розбір речення:
«Слава Україні!» - лунало над Хрещатиком

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Maks2222222222
Maks2222222222
05.05.2021
Взимку ліс відпочиває. Сплять дерева, скинувши листя до весни. Вони дали влітку плоди, а тепер настав час постояти в спокої. Тільки зелені хвойні дерева в лісі нагадують про минулий лете.В лісових норах і барлогах зимують звірі, великі і маленькі, ведмеді і їжаки. Поховалися комахи. Відлетіло на південь більшість птахів. Однак активно полюють за зайцями злі голодні вовки та лисиці. Але зайці теж підготувалися до зими. Вони маскуються своїми шубками під білий снег.Зімній ліс потопає в снігових заметах. Навколо видно лише темні голі стовбури дерев і подекуди зелені "лапи" ялинок і сосен. Все інше занесено білим. А коли визирає сонечко, сніг і іній в лісі виблискують, ніби діамантові россипі.Белий сніг в лісі не стає брудним, як сніг у місті, де їздять машини і димлять промислові труби. Але якщо придивитися, то на білосніжному лісовому килимі можна побачити безліч меленьких стежок. Це сліди тварин, які полюють на здобич, і тих, які ховаються від охоти.Еслі постаратися, то в лісі можна побачити і зимових птахів середньої смуги Росії: снігурів, омелюхи, клестов. Вони зазвичай ласують мерзлими ягодами або ялиновими шишками. Навіть холодною зимою життя в лісі не замірает.Нікто не порушить тиші і спокою зимового лісу. Хіба що на вихідних люди спробують прокласти лижню лісовими стежками.
4,8(57 оценок)
Ответ:
Kybe009
Kybe009
05.05.2021
Твір-опис процесу праці (у художньому стилі)

Недарма вважається, що праця облагороджує людину. Адже задля того, щоб зробити будь-що добре, потрібно вчитися та розвиватися. Уміла в своїй справі людина – наче митець, що створює шедевр. ЇЇ рухи красиві та відточені, хоч вона малює картину, хоч рубає дрова. Отаке захоплення в мене завжди виникає, коли я гаю, як моя мама вишиває "хрестиком" картини.

Моя мама Олена дуже любить вишивати. Раніше вона часто робила вишиванки у народному стилі, як її навчила бабуся. Зараз їй подобається вишивати величезні, ніби намальовані картини. Хоч вишивати хрестиком і не складно, це потребує майстерності та терпіння. Мама сідає біля вікна чи лампи та дістає з шухляди п’яльця зі спеціальною тканиною, різнокольорові нитки та ножиці, та схему картини, надруковану на папері. Вона акуратно розкладує все необхідне та приступає до роботи. Голка в маминих руках просто літає! Мама швидко та легко робить стежки, рахуючи їх пошепки. Зайву нитку вона обережно відрізає гострими ножицями. В неї напоготові декілька голок з різними нитками, бо для однієї картини може знадобитися не менше десяти кольорів. Час від часу мама відсувається від своєї картини та дивиться, чи все зробила правильно. У цей час вона не любить, коли її відволікають, бо мусить стежити, щоб не збитися зі схеми.

Коли мама втомлюється, то акуратно збирає своє приладдя назад у шухляду та деякий час роздивляється, що в неї вийшло. Мушу визнати, вона ніколи не буває повністю задоволена результатом, хоча її картини виходять дуже гарними. Та мама вважає, що завжди можна зробити ще краще – швидше та акуратніше. Тому вона з радістю береться за нові роботи, щоб навчитися новому.

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ