252. i. перебудуйте подані речення так, щоб дієслова в них набули безособового значення. у ролі якого члена речення виступатимуть при цьому слова, що булипідметами? речення запишіть, підкресліть граматичні основи.зразок: у садку пахли свіжі яблука. – у садку пахло свіжимияблуками.1. звечора всі вулиці засипало листя. 2. назар не сидить на місці. 3. із моря повіяв холодок. 4. у садку пахне свіжоскошена трава. 5. тепло війнуло в розчинене вікно. 6. уже третій день іде дощ. 7. пісок позаносив молоді посадки. 8. грім струсонув землю. 9. я не хочу кави.
- Привіт, Ане ! - мовила Людмилка.
- Привіт , Людмилко !- відповіла Аня.
- Ти така засмагла, Ане! Ти , мабуть, десь відпочивала цим літом?
- Так, це й дійсно так. Я була на морі, у чудовому місті Херсон. У мене повно нових вражень ! Я вперше, цього літа, побувала в тому мальовничому місці, побачила тутешнє море. Ще, я була в аквапарку, де каталася на різних водних атракціонах . Я засмагала та купалася. Мені дуже сподобався мій відпочинок на морі цього року!
- Так , дійсно , у тебя було чудове літо!
- Так, це дійсно так! А як пройшло у тебе літо , Людмилко ?, -запитала Аня.
- Цього року, Я нікуди не їздила, проте моє літо видалося чудовим! Кожного дня я купалася у нас на ставку та грала у різні ігри зі своїми друзями. На кінець літа, я повторювала вивчений матеріал та готувалася до школи.
- Я рада , що у нас обоїх гарно пройшло літо. Добре, бувай, зустрінемось .
- Гаразд, бувай!