Пам’ятник має чималі розміри. Висота бронзової кінної статуї – більше 10 метрів. Її встановлено на високому гранітному п’єдесталі, що імітує дикий неотесаний камінь (постамент спроектовано київським архітектором В.Ніколаєвим).
Гарцює неспокійний кінь. Міцною і вправною рукою стримує його полководець. Упевнено тримається він у сідлі, силою налито його могутню постать. Лівою рукою придержує гетьман кінський повід, правиця стискає булаву – символ гетьманської влади.
Докладно й ретельно зобразив скульптор одяг Хмельницького: козацький жупан, свиту, шаровари. Поблискує бронзою на боці шабля.
Погляд приковує лице гетьмана – настільки виразним зробив його скульптор. Глибокі зморшки перерізали високе чоло. Ще суворішим немолоде обличчя гетьмана роблять довгі козацькі вуса. Тяжка задума на чолі, втома й неспокій в очах. Незмірно тяжкою є відповідальність за людські життя, за долю народу.
Ще здалеку пам’ятник чітким силуетом вимальовується на тлі неба. Чудово гармонує кінна статуя з обрисами Софійського собору, що височіє неподалік.Объяснение:
1. За будовою сполучники поділяються на прості, складні і складні і складені.
2.Прості речення у складному можуть з’єднувати сполучні слова – самостійні частини мови, які є членами речення: відносні займенники (хто, що, який, чий, котрий, скільки); прислівники (де, куди, звідки, коли, відколи, чому)
3.Сполучники-синоніми: і – й – та(у значенні і), але – зате – проте, тож – тому, щоб – аби, бо – тому що, як – наче – ніби – мовби – неначе … тощо.
4.Сполучник – це службова незмінна частина мови, яка служить для з’єднання однорідних членів речення та частин складного речення
Объяснение:
надеюсь =)
Я перекона, дистанційне навчання є тим кроком, який до нам корисно та стовідсотково здобути бажані знання.
Моє переконання грунтується на декількох аргументах.
По-перше, дистанційна форма навчання передбачає активну співпрацю з технікою та гаджетами.
Це до дітям краще орінтуватися у нанотехнологіях.
Прикладом може бути життя мого друга Сашка.
Який, після початку карантину змушений був перейти на дистанційне.
Йому довелося часто вчитися користуватися програмами, вміти створювати матеріали у програмах Майкрософт.
Сашко часто твердить, що йому таке навчання дає тільки позитив.Адже тепер у нього більше не буде проблем з інформатикою!
По-друге, така форма навчання до дітям більше самостійно займатися та опрацьовувати матеріал.
Вони почнуть розуміти по-своєму певні речі. А не так, як це розуміють їхні вчителі.
Крім того, якщо ти розумієш матеріал, сидіти і слухати відеороликм трбі не потрібно.
Прикладом є фільм "Обдарована".
У якому головна героїня Мері володіє математичними здібностями.
Проте її викладачка не розуміла наскільки ця дівчинка є унікальною. І пропонувала для роботи матеріал який не давав дівчинці розвиватися.
Адже її здібності були небагато ширші.
Отже, дистанційне навчання є кроком до сучасного отримання диплому.