М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
qmess10
qmess10
04.09.2021 09:34 •  Українська мова

Перепиши текст у зошит, розставляючи розділові знаки та обираючи правильний варіант написання слів.

Текст: Фуд(т)бол найпопулярніша гра в усьому світі. Вона до/речі виникла в А(а)нглії давно десь у дванадцятому століт..і. У містах у фуд(т)бол грали спочатку на базарних площах і навіть на вузесен..ких вул..чках тогочасних міст.
У грі брали участь іноді до ста й більше чоловік. Коли/не/коли грали із середини дня й аж до заходу сонця. Спеціальних правил гри тоді ще не/було натовп гравців у погоні за м..ячем змітав усе на своєму шляху. Сповнен..і жаху притискувалися до стін будинків солідні громадяни ченці й навіть безстрашні лицарі верхи на конях.
Для боротьби проти народної гри об’єдналися Ц(ц)ерковники Ф(ф)еодали й К(к)упці. Вони здобули пери(е)могу король Едуард II заборонив гру в межах міста. Пізніше фуд(т)бол був заборонен..ий у всьому королівстві.
Усе/таки не/зважаючи на заборони й покаран..я а(А)нглійці не/припиняли грати у фуд(т)бол а з 1663 року гру на щастя було реабілітовано. У 1908 році фуд(т)бол увійшов до програми О(о)лімпійських І(і)гор. Нині важко уявити жит..я будь/якої країни без фуд(т)больних матчів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
изу197
изу197
04.09.2021
Сьогодні цілий день шукали щось інтернеті на цю тему. Та в кінці кінців писали самі .  Ось що вийшло.
  "Бібліотеки існують з давніх-давен. На мою думку і для сучасних людей вони також важливі. 
   В перекладі з грецької "бібліо"- книга, "тека"- сховище , отже бібліотека це те місце,де займаються збором, зберіганням і росповсюдженням книг. Я вважаю що бібліотеки це зручно.
По-перше, якщо тобі необхідна будь яка інформація, то це те місце, де ти знайдеш
 все, що тебе цікавить. По-друге, якщо немає можливості або бажання зберігати вдома купи книг, то в пригоді також стане бібліотека. По-третє є можливість не витрачати зайві кошти на купівлю книг.
   Якщо книга - джерело знань, то бібліотека - скарбничка знань. Це моя думка." 
    
4,8(99 оценок)
Ответ:
katcornewa
katcornewa
04.09.2021
Люди в Україні завжди складали й співали пісні. За цими піснями можна простежити історію народу, його життя, його мрії та сподівання, його жалі. Відходили у минуле й історичні події, й учасники цих подій, але пісні залишалися. У давні часи український народ вів боротьбу з турецько-татарськими завойовниками. Цю подію відображає народна «Пісня про Байду». Байда був історичною постаттю. Саме так народ називав Дмитра Вишневецького, засновника Запорізької Січі. У пісні оспівується любов до Батьківщини, патріотизм, відданість своєму народові. Треба згадати і народного героя, народного месника проти панів — Устима Кармалюка. Слава про нього йшла не лише по всій Україні, але й далеко за її межами. Про нього народ теж склав пісню — це «Пісня про Устима Кармалюка». Ще одного патріота українського народу, який виступав проти татарських орд, уславлює пісня «Ой Морозе, Морозенку». Не треба забувати і про обрядові пісні, які відтворюють буття наших далеких предків, їх вірування, звичаї, обряди. Існує і багато таких пісень, які розповідають про звичайні, побутові події з життя українського народу. Серед таких пісень можна відзначити коломийки. Отже, пісенний матеріал українського народу надзвичайно багатий, різноманітний та цікавий. З пісень можна багато дізнатися про нашу історію»
4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ