М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
igoreha3
igoreha3
22.11.2020 10:00 •  Українська мова

1. Однакові закінчення орудного відмінка в рядку: А баня, вежа, берегиня, бурлака; Б багряниця, балада, горлиця, бантина; В бринза, безодня, брама, бувальщина; Г береза, блискавка, борона, Буковина; Д билина, бузина, булава, бодня. 2. Однакові закінчення родового відмінка в рядку: А барвінок, біб, Борисфен, бриль; Б Батурин, батіг, бедрик, бенкет; В бір, блават*, борщ, бузок; Г бобер, Боян, бубон, бур'ян; Д вал, ведмідь, Велес, Великдень. 3. Іменники з подвійними закінченнями родового відмінка в рядку: А бук, вересень, горіх, гопак; Б барліг, стіл, міст, пліт; В бунчук, галас, глек, телефон; Г луг, гайдай*, гонор, грудень; Д балет, джаз, буряк, дзвін. 4. Всі іменники множинні в рядку: А ворота, вечорниці, граблі, гріхи; Б веснянки, вечори, вишні, внуки; В іриси, вареники, деруни, заручини; Г обценьки, шаравари, вила, вуста; Д вільхи, входини, гони, грицики. 5. Усі іменники мають лише форму однини в рядку А вітер, вітряк, тиждень, вулиця; Б Вій, віл, урожай, гай; В гнів, віск, вовна, Волинь; Г гердан*, гетьман, гуцул, джерело; Д діалект, Дніпро, добро, дощ. 6. Усі іменники середнього роду в рядку: А галябарда*, есе, месьє, Ай-Петрі; Б віче, боа, кашне, журі; В денді, Баку, бюро, бідолаха; Г таксі, драже, поні, Міссурі; Д шосе, галіфе, кашпо, кенгуру. 7. Допущено помилку в рядку: А Дунаю, ґаздине, Марку, школо; Б зоре, Софійко, запорожче, директоре; В дівчинко, Валеріє Івановичу, друже, Соню; Г матусю, Києве, голубе, доле; Д Ілле, душе, Олеже, Кравцю. II. Що означають вислови в биндах ходити; голий, як бубон; бити бринзу. 643. Напишіть есе на одну з тем: «Скарби мого роду», «Мої скарби», «Дерево мого роду», «У бабусиній оселі», «З думкою про найдорожче».

👇
Ответ:
gmunaitbas
gmunaitbas
22.11.2020

ответ:Чесно по ищи в интернете

Объяснение:

4,7(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
дитус
дитус
22.11.2020

Краю мій! Люблю тебе вдень і вночі, вранці і ввечері і не знаю краю своєї любові(П.Мирний).

Хай звільняється серце чуле од туману, брехні і пут. Любов і ласка, ненависть і гнів спалахують в рядках, як блискавиці (В.Силюченко).

Приємно бродити по теплих калюжах після грому й дощу чи ловити щучок руками (О. Довженко)

Життя кипить, кипить і завмира під спів снігів, вітрів, громів і птахів (М. Чумак).

Несло то гілку рододендрона, то цупкий вінок з якихось дивовижних трав та альпійських квітів... (О. Гончар).

4,6(31 оценок)
Ответ:
Golovagolovin
Golovagolovin
22.11.2020

Це має бути текст? якшо да тонапишихоча я незнаю чи тобі це підійде!

Часто у школі я чую від вчителів такий вислів вчитися на власних помилках. І мені завжди було цікаво знати що це означає. Я все таки вирішила спитати у вчителі і отримала дуже точну і хорошу відповідь.

- Вчитись на помилках це от якщо ти зробив помилку то на наступний раз коли буде щось подібне до цього ти не зробиш її бо знатимеш що це неправильно і тобі можуть поставити нижчю оцінку! Ти зрозуміла що таке вчитись на помилках запитав вчитель?

- Так. Відповіла я! І зрозуміла що ніколу не буду повторювати свої помилки!

 

4,8(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ