Якщо би з мови зникли прикметники, не існувало б таких творів, як етюд, адже справжній опис природи без прикметників неможливий. Слова б не набували барв, емоцій та почуттів. Фактично прикметник - це опис слова, і якби його не стало, текст був би манірним набором слів, з яких виходить речення. Такі твори, як "Лось" Євгена Гуцала набули б сірих тонів, адже такі оповідання, як правило, є багато яскравих прикметників. Вірші і не були б віршами, адже поезія без опису не може існувати. Отож прикметник - це частина мови, яку неможливо замінити.
Неможливо переоцінити вплив інтернету на сучасне суспільство. Але, як то кажуть, палиця два кінці має.
З одного боку, Інтернет - дуже зручний засіб для того, щоб швидко знайти потрібну інформацію. Безліч книжок в цифровому форматі, записи лекцій професорів знаменитих університетів, цікаві статті, майстер-класи з чого завгодно - все це можна знайти в Інтернеті. А ще в Інтернеті можна знайти нових друзів і спілкуватися з людьми в режимі реального часу.
З другого боку, інформація в Інтернеті різна. Є й недостовірна, і невірна, і шкідлива. Як жартують тепер, Інтернет - це такий величезний паркан, де багато чого написано. Тому вірити всьому, що прочитаєш в Інтернеті, не варто.
Те ж саме і з людьми. В Інтернеті людина може притворитися ким завгодно, і ніхто не здогадається, ким вона є найсправді. Є така карикатура: сидить вовк біля монітору і друкує: "Я теж маленьке порося". Тобто знайомства в інтернеті можуть бути небезпечними.
Але, незважаючи на всі недоліки, моє ставлення до Інтернету позитивне. Якщо користуватися ним розумно і знати міру, він дуже корисний.
Отож прикметник - це частина мови, яку неможливо замінити.