М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

І. Перепишіть, розкриваючи дужки. Підкресліть частки.

1. Все так (же) над озером мріє калина, де юність моя протекла. 2. Пішов (би) я в Україну, пішов (би) додому, там (би) мене привітали, зраділи (б) старому. 3. А серце б'ється, свіжий вітер дише, не (мов) би хоче остудить чоло. 4. Сьогодні йому, як ні (коли), хотілося (чим) скоріш виїхати за місто. 5. Не так (то) робиться все хутко, як швидко оком ізмигнеш.

6. Гукати в минуле — даремна турбота, гукай у майбутнє — хто (небудь) почує.

ІІ. Напишіть частки не, ні зі словами разом чи окремо.

Не/вблаганний, не/густо, не/в’янучий, не/врожай, не/жить, не/мічний, ні/кроку далі, не/мовби, не/щастя, не/досушити, не/здужати, ні/скільки, не/абиякий, не/охота, ні/що, не/мій, не/до/спілий, ні/звідки.

ІІІ. Випишіть вигуки.

Цить! Хай говорить серце… Ой! Що се за сопілка? Чари! Чари! Ба! Так би ти й казав, то я ж би знав! От, бігме, згинув би тепер без неї! Лукашу, де ти? Гов! Геть! Не мороч мене! Чи ба! Я в добрий час тобі сказала! Авжеж! Тепер він вовкулака дикий! Хай скавучить, нехай голосить, виє! Ну-ну, помалу! Гей, підіте приведіте музику троїсту! Ох, ти, доле моя, доле! Гей, моя бурлацька воле, розкоше моя! Вийшла мати з дітьми в поле: «Нуте, ручки молоді!». Ачей, це діло не город вітрами городити. Ой не плач, моє серце, ой цить! О, розстроєна скрипка, розстроєна!

👇
Ответ:
borisowskyleff
borisowskyleff
30.01.2022

Все так же над озером мріє калина, де юність моя протекла. 2. Пішов би я в Україну, пішов би додому, там би мене привітали, зраділи б старому. 3. А серце б'ється, свіжий вітер дише, немов би хоче остудить чоло. 4. Сьогодні йому, як ніколи, хотілося чим скоріш виїхати за місто. 5. Не так то робиться все хутко, як швидко оком ізмигнеш. 6. Гукати в минуле — даремна турбота, гукай у майбутнє — хто-небудь почує.

ІІ. Напишіть частки не, ні зі словами разом чи окремо.

Невблаганний, негусто, не в’янучий, неврожай, нежить, немічний, ні кроку далі, немовби, нещастя, не досушити, нездужати, ніскільки, неабиякий, неохота, ні що, не мій, недоспілий, нізвідки.

ІІІ. Випишіть вигуки.

Цить! Ой! Ба! От! Гов! Геть! Чи ба! Ну-ну, Гей, Ох, Гей, Нуте, Ачей, Ой , ой цить! О.

4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofiyaabramovasss
sofiyaabramovasss
30.01.2022

Відповідь:

Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо. Лінгвістичне повідомлення - це не дуже довга, але докладна розповідь про якійсь аспект мови. Тобто, це відповідь на якуюсь тему, пов'язану з мовою. Наприклад, вчитель може дати завдання підготувати лінгвістичне повідомлення на тему "Дієслово", або "Словосполучення", "фразеологізми", тощо.

4,4(11 оценок)
Ответ:
Torisan
Torisan
30.01.2022

Від'їзд поїзда.

Объяснение:

тічки надворі рішила настала 8 ранку чутно поїзди of мені у 8 вечора потрібно їхати на цьому ж самому місці але я так не хочу прощатися з рідною домівкою знала віку не знаю як ти не хочеш їхати але зрозумів що таке життя інколи потрібно розставатися з рідними але потрібно зрозуміти що інколи потрібно прикладати від ну ти ж все одно на тиждень їдеш так я знаю але це так сильно покинути рідний на цілий тиждень ну гаразд я поїду і не буду писати тобі тільки відповідає мій гаразд щасливої дороги

4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ