М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
olena4519
olena4519
01.05.2022 00:39 •  Українська мова

Розподіліть сполучення слів з частками в три колонки: модальні, словотворчі, формотворчі. Підказка - у кожній колонці повинно бути по 6 сполучень слів.
Не прийшов, сказав будь-хто, тільки прокинувся, колись закінчиться, хай читає, якнайцікавіше, лише ми, абиякий твір, ніде діти, знала б, казна з ким, хіба я знаю, навіть купив, нехай прийде, сказав би, як прекрасно, найменш привабливий, хтось.​

👇
Ответ:
y2334455
y2334455
01.05.2022

Не знаю не знаю не знаю

Объяснение:

Не знаю не знаю не знаю не знаю

4,6(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vsevolod2013
vsevolod2013
01.05.2022
Я (займенник) вірю (дієслово) в (прийменник) те (займенник), що(сполучник) вернеться (дієслово) тепло (іменник). Я (займенник) вірю (дієслово) в (прийменник) щастя (іменник) , бо (сполучник) воно (займенник) було (дієслово). В (прийменник) майбутньому (іменник) плоди(іменник) зберуть (дієслово) багаті (іменник) із (прийменник) дерева (іменник) , що (сполучник) нині (прислівник) зацвіло(дієслово) (Д.Павличко). Тече (дієслово) вода (іменник) і (сполучник) на (прийменник) гору (іменник) багатому (іменник) в (прийменник) хату (іменник) . А (сполучник) вбогому (іменник) в (прийменник) яру (іменник) треба (частка) криницю (іменник) копати (дієслово)
4,6(54 оценок)
Ответ:
alexdias
alexdias
01.05.2022
Природа і людина тісно пов'язані. І якщо природа існувати може без людини, то людина без неї не може. Тому так важливо жити в гармонії з природою. Але, на жаль, люди намагаються підпорядкувати собі природи, стати її господарем, однак, це не виходить.

Природу треба берегти, адже це наш дім. Все необхідне для життєдіяльності дає нам природа. Якщо раніше вважалося, що природні багатства невичерпні, що вони у величезних кількостях, то зараз, стає ясно, що багато знаходиться в обмеженій кількості. Людина не може користуватися дарами природи постійно, так як вони можуть дуже скоро зникнути.

Завдання людини зберегти природу і примножити її багатства. Потрібно відповідально підходити до даного питання, оскільки ми повинні залишити після себе своїм нащадком багату, красиву і чисту планету.

Планета земля наш дім, вона єдина у своєму роді, така прекрасна і неповторна. Тому необхідно піклуватися про неї.

Отруюючи і знищуючи природу, людство в першу чергу знищує самого себе. Де ми будемо жити, що ми будемо їсти, якщо не буде природи?

Але останнім часом люди починають замислюватися про проблеми екології, розробляються програми по захисту навколишнього середовища. На щастя, люди усвідомлюють свої помилки і намагаються їх виправити.

Дуже велика кількість людей заради тимчасової вигоди готові зробити все, навіть нищити природу. Їх не дуже турбує думка про те, що на цій планеті будуть жити їхні діти чи внуки, вони думають лише про себе. У цих людей нема ніякої совісті та почуття відповідальності. Тому, щоб уберегти природу, необхідно багато працювати, особливо з школярами та дошкільнятами, навчати їх дбайливо ставитися до природи і думати про своє майбутнє.

Якщо раніше вважалася, що природні багатства невичерпні, що не потрібно думати про це, то зараз все інакше. Багато країн витрачають величезні гроші для того, щоб відновити навколишнє середовище.
4,4(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ