Відповідь:
в
Пояснення:
Передзим"я. Ліс зустрічає тебе колючими поривами вітру, блідими фарбами, безгомінням. Вистава закінчилася, завіса спущена, завмирають останні акорди осені. Скромне суцвіття деревію та сизі плоди ожини, далека луна літа. А під ногами листя, листя… Суцільний сірий килим.
Ошатний був осінній лист, вифарбуваний у гарячі тони жовтого, золотавого, червоного кольорів. Зелений пігмент хлорофіл нестійкий і недовговічний. Восени він зруйнувався першим, а інші пігменти забарвили листя. Та скоро лист згас і помер. Падаючи на землю, він забрав з собою чимало шкідливих речовин. Тому лист слугує цінним добривом.
Доброї зими тобі, лісе! До весняного свята!
Колись давно їжа була джерелом енергії та задоволення. Сьогодні обідній стіл перетворився на справжнє мінне поле. Бекон на сніданок – суцільна отрута? Глютен у пшеничному тості погано впливає на мозок? Навіть бульбашки в газованих напоях підступно приховують небезпеку.
Але найгірше те, що поради змінюються швидше, ніж ми встигаємо їх усвідомити. Як зауважила нещодавно ведуча кулінарної програми Найджела Лоусон: "Немає жодних гарантій, що їжу, яку сьогодні вважають корисною, наступного року не оголосять цілком небезпечною".
З одного боку, це зрозуміло. Поради базуються на дослідженнях, а наука не стоїть на місці. Вчені вивчають, що ми їмо, як той або інший продукт впливає на наш організм. Але коли засоби масової інформації (а також погано поінформовані адепти здорового життя) перекручують результати досліджень, не враховуючи контекст, це породжує страхи і міфи, які парадоксальним чином змушують нас робити менш здоровий вибір.
Ми спробували з'ясувати, наскільки правдиві міфи про їжу, зробивши огляд існуючих на сьогодні досліджень. Вам буде приємно дізнатися, що більшість з ваших улюблених страв не є бомбою уповільненої дії, як нас постійно переконують.
В) захворіти на грип-захворіти грипом