М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Люди балов

II. Продовж речення
1.Л. Глібов написав твори ... .
2. Головна думка байки «Муха й Бджола»
3. У творі «Еволюція» П. Глазовий висміяв ... .
4. За жанром твір «Жаба й Віл» ...
5. У своїх творах С. Руданський симпатизує ... .
6. У творі «Запорожці у короля такі риси
характеру запорожців: ... .
. . .

👇
Ответ:
nshambulina
nshambulina
07.01.2021

1. "Щука", "Жаба і Віл", "Муха і Бджола"

2. Засудження ледарство, неробство, обмеженість, паразитичне існування; схвалення працелюбність, справедливість, чесність.

3.-

4. Байка

5. Життєлюбству, доброті.

6. -

4,8(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Arina1518
Arina1518
07.01.2021

1) Авжеж, такий у нас ведеться звичай. 2) Хтось, може, зорями сумними у снах юнацьких не побув. 3) На жаль, чудес на світі не буває. 4) В неволі тяжко, хоча й волі, сказать по правді не було. 5) Кажуть, весь поміст у пеклі з добрих замірів зложився! 6) У сценарії " Тарас Бульба" Довженко йде, загалом кажучи, за Гоголем. 7) Хата стояла над битим шляхом, який кажуть люди починався десь за Житомиром і простував аж до Москви. 8) Одначе, язики буває правлять суд і без причини. 9) Воно вже чуєте на світі так, буває. 10) По-перше, вона завжди знала всі уроки, по - друге, вона ніколи не спізнювалася.

Объяснение:

123

4,6(53 оценок)
Ответ:
ngjjndnd
ngjjndnd
07.01.2021

Объяснение:Життя кожної людини складається із безлічі рішень, яка вона приймає щодня, щогодини, щохвилини. І кожного разу ми змушені робити свій остаточний та незворотній вибір на користь того чи іншого варіанту. Щоденно кожен з нас робить безліч виборів – від простих до складних, від побутових до глобальних, що в подальшому будуть мати суттєвий вплив на все подальше життя. Інколи вибір легко зробити, а деколи потрібно зважено підійти до варіантів, що пропонуються. Із часом приймати рішення стає все складніше адже наш вибір постійно зіштовхується з інтересами та поглядами оточуючих людей.

Безперечно, під час прийняття рішення стосовно конкретних речей, ми аналізуємо всі плюси та мінуси різних варіантів. Але навіть у цьому випадку ми не можемо до кінця бути впевненими в тому, що згодом все буде саме так, як ми того бажаємо. До того ж ми не знаємо, як би розгорнулись події, якби ми віддали перевагу іншому варіанту. Життя – річ непередбачувана, і спланувати його, на жаль, заздалегідь неможливо. Яскравий приклад: обрана професія може через декілька років просто набриднути чи й взагалі стати непотрібною ринку праці. Але хто про це може достеменно знати наперед? Єдине, що нам під силу точно, це вибір власних принципів, якими ми буду керуватися при прийнятті важливих рішень.

Скоріш за все, під життєвим вибором людини мається на увазі її ставлення та те, як вона сприймає життя та оточуючих людей; як вона сприймає ті засоби, яка людина вибирає для себе аби досягти певні поставлені перед собою цілі. Для когось в пріоритеті життя по правді та за підказками серця, а для когось більшою мотивацією являються матеріальні блага. І якщо перший крокує по життю власним шляхом, долаючи труднощі та складнощі, знаходить своє щастя, самореалізацію, то інший більше за все намагається мати якнайбільше грошей, обіймати високі посади, мати в своєму розпорядженні солідну автівку тощо. Такі члени нашого соціуму навряд чи отримують від життя справжнє задоволення – лише заздрість з боку оточуючих є його щоденним супутником.

4,8(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ