М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
boykorostik
boykorostik
31.03.2022 14:41 •  Українська мова

1. Запишіть прислівники разом, окремо чи через дефіс.
З...роду, з...роду...віку, з...роду ...в...рід, як...най...краще , як...небудь , аби...коли, на...світанку , до...побачення , уві...сні , де..не..де , на...жаль , спокон...віку , все...одно, що...хвилини , будь...де , якось...то, все...таки, до...речі, в...цілому , о...півдні , віч...на...віч , сам...на...сам , в...ночі, до...дому , раз...у...раз, коли...не...коли , на...весні, по ...материнськи, по..сусідству, по...маленьку, від...нині , до...сьогодні, на ...самоті, з...дня...на...день, на...останок, до...останку, з...розгону, у...стократ.

👇
Ответ:
nikav92com
nikav92com
31.03.2022

Зроду, з роду-віку, з .роду в рід, якнайкраще, як-небудь , аби коли, на світанку , допобачення , увісні , де-не-де , нажаль , споконку , всеодно, щохвилини , будь- де , якось то, всетаки, доречі, в цілому , опівдні , віч-на-віч , сам-на-сам , вночі, додому , раз-.у-раз, коли не коли , навесні, по материнськи, по сусідству, помаленьку, віднині , до сьогодні, на самоті, з дня на день, наостанок, до останку, з розгону, у стократ.

4,4(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TASHER228YMM
TASHER228YMM
31.03.2022
Не будь як більшість - не підкорись злу, Не варто забувати, ким був і хто ти є. Не думай про погане, не помічай хулу, Адже ти знаєш і сам - поганих людей не злічити. Про часу не думай, швидко пролетить, Один лише рік, і ти прийдеш додому.. . Але тільки - я на правильному шляху Ти будь.. . як ти був - спокійний і прямий. Ти дорослий, ти розумний... не слухай негідників, І сам таким не стань, як не було б важко. Адже чесний і сильний, ти смів зрештою - Таким і будь таким, як був, не стане незатишно. Знай - будинку чекаємо тебе і свято віримо ми, Що будеш ти добрим, щирим солдатом. Таким, що б міг стати опорою для країни . А для мене ти був і будеш милим братом! Так будь сильніше в нелегкий цей термін, Розумним і будь вірним, до слабким будь добрішим.. . Хоч армія, часом, страшний урок.. . Будь чесним, сильним ти. . Братику! Ти зумієш!как-то так)
4,8(60 оценок)
Ответ:

Чужа мова, передана дослівно від імені того, кому вона належить, називається прямою мовою.

Слова, що вказують, кому належить пряма мова і як вона висловлена, називаються словами автора.

Пряма мова береться з обох боків у лапки.

Увага! В лапки беруться знак питання, знак оклику і три крапки. Крапка і кома виносяться за лапки. Проте, якщо є вже знак питання, знак оклику чи три крапки, то ні крапка, ні кома після них не ставиться.

1. “Мамо, — питаю, — то льони цвітуть?” А мати сміються: “То, — кажуть, — Дніпро”. — “А чого він такий синій?” — “Від неба”, — кажуть. (О. Гончар.)

2. “Який же ти мудрий!” — усміхнувся батько. Послухаю, пожурюся, у старих спитаю: “Чого, батьки, сумуєте?” (Т. Шевченко.)

Якщо слова автора стоять перед прямою мовою, то після них ставиться двокрапка, а якщо в середині або після неї, то виділяються комою й тире і пишуться з малої букви.

Якщо слова автора розривають пряму мову на межі двох речень, то після слів автора замість коми ставиться крапка.

Якщо слова автора вживаються в середині прямої мови й умовно діляться на дві частини, причому одна частина слів автора стосується першої частини прямої мови, а друга частина слів автора — другої частини прямої мови, то після слів автора ставиться двокрапка й тире, а друга частина прямої мови пишеться з великої літери (слова автора в такому випадку можуть належати або одній особі, або різним).

4,5(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ