М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nanakiriya
nanakiriya
07.05.2020 12:44 •  Українська мова

Распределите по частям речи текст по всем

3 давніх-давен на Русі процвітало кораблебудування. Київські умільці придумували нові й нові типи суден. Від ерших примітивних човнів, ви- довбаних або випалених у стовбурі дерева, руський флот пройшов великий шлях розвитку. 3'явилися човни завдовжки до п'ятнадцяти метрів, які вміщували до шівсотні воїнів. Наближаючись до ворога, одні воїни гребли, затулені щитами, інші натягували луки або стискали в руках списи, готу- ючись до ближнього бою. Були на таких човнах і вітрила, які ставали під- могою гребцям. Пізніше на Русі з'явилися великі кораблі, у яких під палубою сиділи гребці, заховані від ворожих стріл і каменів. У них уже були високі щогли та по кілька вітрил. На цих же суднах плавали руські купці до найдаль- ших земель, Бо й Київ-та й інші великі міста натої землі-вели жваву торгівлю з багатьма народами (М. Слабошпицький).​

👇
Ответ:
Flaen1
Flaen1
07.05.2020

3 давніх-давен (прислівник) на(прийменник) Русі (іменник) процвітало (дієслово) кораблебудування(іменник). Київські (прикметник)  умільці(іменник) придумували(дієслово) нові (прикметник)  й (сполучник) нові  (прикметник) типи(іменник) суден(іменник). Від(прийменник) перших  (числівник) примітивних (прикметник)  човнів(іменник), видовбаних (дієприкметник) або (сполучник)  випалених(дієприкметник)  у(прийменник) стовбур(іменник)і дерева(іменник), руський  (прикметник) флот(іменник) пройшов(дієслово) великий (прикметник)  шлях(іменник) розвитку(іменник). 3'явилися(дієслово) човни(іменник) завдовжки до(прийменник) п'ятнадцяти  (числівник) метрів(іменник), які  (сполучник) вміщували(дієслово) до(прийменник) півсотні(числівник) воїнів(іменник). Наближаючись(дієприслівник)  до(прийменник) ворога, одні (числівник)  воїни(іменник) гребли(дієслово), затулені(дієприкметник)  щитами(іменник), інші (займенник)  натягували (дієслово) луки(іменник) або (сполучник)  стискали(дієслово) в(прийменник) руках(іменник) списи(іменник), готуючись(дієприслівник)  до(прийменник) ближнього(прикметник) бою(іменник). Були(дієслово) на (прийменник) таких (займенник)  човнах(іменник) і вітрила(іменник), які  (сполучник) ставали(дієслово) підмогою(іменник) гребцям(іменник). Пізніше(прислівник) на(прийменник) Русі(іменник) з'явилися(дієслово) великі (прикметник)  кораблі(іменник), у(прийменник) яких  (сполучник) під(прийменник)  палубою(іменник) сиділи(дієслово) гребці(іменник), заховані(дієприкметник)  від(прийменник) ворожих (прикметник)  стріл(іменник) і  (сполучник) каменів(іменник). У(прийменник) них (займенник)  уже(частка) були(дієслово) високі  (прикметник) щогли(іменник) та  (сполучник) по (прийменник) кілька (займенник)  вітрил(іменник). На(прийменник) цих  (займенник) же(частка) суднах(іменник) плавали (дієслово) руські  (прикметник) купці(іменник) до(прийменник) найдальших  (прикметник) земель(іменник), Бо  (сполучник) й (сполучник)  Київ(іменник) та  й (сполучник) інші (займенник)  великі  (прикметник) міста(іменник) нашої  (займенник) землі(іменник) вели(дієслово) жваву  (прикметник) торгівлю(іменник) з(прийменник) багатьма (числівник)  народами(іменник) (М. Слабошпицький).​

Объяснение:

4,6(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

(П. Куліш)

Мова - це не просто б спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.

Олесь Гончар

* * *

Людина, яка втратила свою мову, - неповноцiнна, вона другорядна в порiвняннi з носiєм рiдноï мови.

Павло Мовчан

* * *

Хто не любить своєï рiдноï мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини.

Й. Г. Гердер

* * *

Рiдна мова на чужинi
Ще милiшою стає.

Павло Грабовський

* * *

Мова - це великий дар природи, розвинутий i вдосконалений за тисячолiття з того часу, як людина стала людиною.

Кiндрат Крапива

* * *

Поки жива мова в устах народу, до того часу живий i народ. I нема насильства нестерпнiшого, як те, що хоче вiдiрвати в народу спадщину, створену незчисленними поколiннями його вiджилих предкiв.

Костянтин Ушинський

* * *

Народ, що не усвiдомлює значення рiдноï мови для свого вищого духовного життя i сам ïï покидає й вiдрiкається, виконує над собою самовбивство.

Шафраник

* * *

Найбiльше i найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає I своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування.

Панас Мирний

* * *

Хто ясно думає, той ясно i говорить.

Буало

* * *

Мова - духовне багатство народу.

Василь Сухомлинський

* * *

Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови.. .

Максим Рильський
4,4(88 оценок)
Ответ:
zolotoy1979
zolotoy1979
07.05.2020
Гроші в усі часи відігравали велику роль у соціальному житті. Але люди ставляться до них по-різному. Для когось гроші – це щастя, а для декого – засіб існування.
Напевно немає таких людей, яким би не потрібні були гроші. Справді, бо для чого ж тоді люди працюють? Звичайно, щоб заробляти гроші. А для чого ж вони їм потрібні? Мабуть, щоб задовольняти свої потреби, але потреби людей різноманітні і водночас безмежні. Та яку б користь гроші не приносили людству, вони все одно породжують зло, жадібність і егоїзм. А деякі люди взагалі йдуть на злочин заради грошей.
Я вважаю, що людині потрібні гроші для того, щоб прожити повноцінне життя. Але треба пам’ятати, що не можна бути жадібним до грошей.
4,7(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ