М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aika9626
aika9626
23.10.2020 23:11 •  Українська мова

Прочитайте текст і виконайте завдання 1,2.
Посідали ((Ми)) ввечері у дворі на лавці. І тут несподівано серед вечірньої тиші так радісно і звучно зацокотів лелека. Як ((Усі)) пораділи! І бігом до груші, звідки добре видно, як стоїть лелека в гнізді, голову задерши, крила роз Наче співає: ''Я вже прилетів до(( свого)) гнізда!,,
Удосвіта тато вже надворі. Лелека-хазяїн зовсім тата не боїться, ходить повагом біля(( нього)) , шукає підходящу гілочку. Обиє заклопотані, обиє в ролі
( За К. Василенко) Всі слова виділені в душках які потрібні

1 ОЗНАЧЕННЯМ є виділений у тексті займеник
А-ми
Б-усі
В-свого
Г-нього
2 У РОДОВОМУ відмінку вжито виділений займеник
А-ми
Б-усі
В-всього
Г-я​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Щощо
Щощо
23.10.2020
Якщо теми не вказано, то пропоную..
Осінь
Художній стиль.
За моїм вікном тихим кроком проходить осінь. Вона неймовірна художниця! Такими чарівними барвами розфарбувала усі дерева у садку.Краса  її золотого вбрання зачаровує: воно переливами виграє на променях сонця. 
Науковий стиль.
О́сінь — одна з чотирьох пір року між літом та зимою. Вона є перехідним сезоном, коли помітно зменшення світлового дня та поступово знижується середньодобова температура повітря. Складається з трьох місяців: вересня, жовтня та листопада.Буває дві осені. Одна - золота, радісна. Друга – сіра, сумна, похмура. 
4,8(12 оценок)
Ответ:
ivanovaizl
ivanovaizl
23.10.2020
ХУДОЖНІЙРанок. Виглядаю в шматочок вікна, не запушених морозом, і не дізнаюся лісу. Яке велике спокій! 
Над глибокими, свіжими снігами, що завалили хащі ялин, синє, величезне і дивно ніжне небо. Такі яскраві, радісні фарби бувають у нас тільки вранці в афанасьевской морози. І особливо гарні вони сьогодні, над свіжим снігом і зеленим бором. Сонце ще за лісом, просіка в блакитний тіні. У коліях санного сліду, сміливим і чітким півколом прорізаного від дороги до будинку, тінь зовсім синя. А на вершинах сосен, на їх пишних зелених вінцях, вже грає золотистий сонячне світло. І сосни, як корогви, завмерли під глибоким небом. 

НАУКОВИЙ Реформа орфографії 1918р. наблизила лист до живої мови (тобто скасувала цілу низку традиційних, а не фонематических орфограмм).Наближення орфографії до живої мови зазвичай викликає і рух в іншому напрямку: прагнення зблизити вимова з орфографією ... .. 
Проте вплив листи контролювалося розвитком внутрішніх фонетичних тенденцій. Тільки ті орфографічні особливості зробили сильний вплив налітературну вимову. Які допомагали розвиватися російської фонетичної системи за законом І.А. Бодуена де Куртене або сприяли усуненнюфразеологізмів у цій системі ... 
При цьому, треба підкреслити що, по-перше, ці особливості були відомі наприкінці Х I Х ст. і що, по-друге, їх і зараз не можна вважати повністю перемогли у сучасній російській літературній вимові. З ними конкурують старі літературні норми.
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ