До ть будь ласка складним з різними видами зв'язку є речення А) потрапивши вперше на змагання шпажистів, Славко раптом подумав, що бачить справжнісінький марсіан. Б вали півні опівнічні і село потонуло у сні , тільки ніч безовидна В) Верба цвіте нагадуючи що весна вже не за горами що невдовзі настане оновлювальна пора. Г) Іжа яку ми вживаємо є джерелом енергіі яку організм витрачає у процесі своєі життєдіяльності . 2.запитання : Складним із сурядним і підрядним звязком є речення А) коли він торкнувся смичком до струн скрипки все на світі зникло і залишилась тільки музика.Б) Як зненацька заплачу щоб не побачити сліз шабку насуну неначе злізла сама аж за ніс В) Горобці на хаті й по тинам цвірінькали так весело й моторно мов хотіли сказати що й вони узнають коли весна Г) Згодом полями пішов до бугу: любив у вечірню пору пройтись над берегами притихлоі ріки пустити за течією легкий човен
Так чому ж все-таки треба робити добрі справи? В першу чергу – для себе. Хіба вам не буде приємно, коли людина, якій ви до скаже вам елементарне “дякую”? Творити добро – це моральна потреба будь-якої людини. Адже від чиєїсь посмішки, подяки одразу краще стане на душі.
Творять добро не тільки люди, а й тварини. Скільки можна нарахувати випадків, коли собака виховує покинутих щенят чи котят. А чим люди гірші? Навіть не дивлячись на релігійні відмінності, в основі будь якої релігіях лежить саме добро.
В нашому світі не завжди кожен може зробити добрий вчинок і впливає на це низка факторі. Хтось боїться, що йому не віддячать, інший – боїться, що через той чи інший вчинок його не визнають люди. Наприклад, в школі група дітей може ображати дівчинку. І дехто дуже б хотів захистити її, але боїться осуду з боку інших дітей, боїться, що його не признають в компанії й з нього теж будуть глузувати. Багато людей розчаровуються в необхідності робити добро, коли не отримують подяки від цієї людини.
Але це не найголовніше, не потрібно корисливо робити добро, робіть це не заради подяки, а просто для того, щоб щиро до людині, і вам самим від цього стане краще.
Робити добро – це просто. Не потрібно боятись подати комусь руку до Для цього не потрібно здійснювати героїчні вчинки, воно проявляється в буденних речах – до бабусі перейти дорогу чи віднести важку сумку, дати їжі бездомній тварині та багато інших повсякденних речах. І той, хто навчиться робити добро просто по волі своєї душі, не чекаючи щось натомість, стане дійсно щасливою, благородною людиною.