Розставити розділові знаки слід так:
Ольгу Косач знають як відому письменницю Олену Пчілку. Значною постаттю у світовій літературі стала її донька – Леся Українка; син Михайло взяв псевдонім «Обачний». Ці псевдоніми придумала Олена Пчілка. Сама вона впродовж життя підписувалася тільки псевдонімом.
Пояснення:
Ольгу Косач знають як відому письменницю Олену Пчілку. Значною постаттю у світовій літературі стала її донька – Леся Українка (тире між підметом і присудком); (ставимо крапку з комою, бо вона має стояти між частинами складного речення, поєднаними безсполучниковим зв’язком, якщо ці речення вказують на відносно самостійні події) син Михайло взяв псевдонім «Обачний». Ці псевдоніми придумала Олена Пчілка. Сама вона впродовж життя підписувалася тільки псевдонімом.
Відповідь: Г
В реченні А підметом є дитинство, а присудком повертається, але дієприслівниковий зворот змістовно несумісний з ними, тобто це не дитинство, почувши пісню повертається, а я, почувши пісню, повертаюся у дитинство, тож початкове речення неправильне.
Речення Б є безособовим, а в безособових реченнях не можна вживати дієприслівникові звороти.
В реченні В ситуація подібна до речення А. Правильно було б сказати: Після того, як я прочитав роман, в моїй уяві постав образ генія.
Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь :) Отметьте как лучший ответ, если не сложно ❤️