Жили були два півника. Тук і Тік. Так вони дружили, що і сказати важко. Але одного дня, коли вони збирали урожай до них підійшла лиха чаклунка, яка була перевдягнена в купця. Вона не любила коли хтось дружить і вона хотіла їх посварити. Ось вона підійшла до них і попросила води. Коли Тік збігав за водою, Туку вона дала кукурудзу. Звичайну на на вигляд кукурудзу. Тук з'їв її і враз посварився з Тіком. А сам пішов до чаклунки, прислужувати їй. Тік довго думав як врятувати брата і пішов його шукати. По дорозі він зустрів Лося. Він спитав в нього чи не бачив він такого не великого на зріст з червоним чубчиком півника? Лось якраз бачив його і сказав куди він пішов. Потім Тік зустрів по дорозі Голубку. Розпитав у неї про Тука і вона відповіла що його бачила. Далі він прийшов до хати лихой чаклунки, коли Тука вона послала працювати на город. Він благав її, щоб вона повернула йому друга. Чаклунка сказала йому:
- Гаразд. Я зніму чари з нього якщо ти принесеш мені 150 лір*.
- Та де ж я візьму стільки грошей?
- Незнаю, але ти повинен принести їх до півночі. Якщо ти не принесеш їх до півночі мої чари посиляться і твій друг назавжди буде служити мені.
І він пішов шукати 150 лір. До піночі він їх знайшов. Точніше йому дала їх королева. Вона до йому. Опівночі він приніс злій чаклунці гроші і вона розчарувала його брата.! Кінець.
Кожна людина є хорошою. І не важливо,як її і хто вважає по інакшому. Ніхто не є першим,і ніхто не є останнім. Всі люди на одному рівні.Кожна людина хоче щось залишити після себе,наприклад,посадити дерево. І мріє,щоб за цим деревом доглядали його внуки,правнуки,і т.д. Але не всі такі доброзичливі. Увійшло зараз в моду зрубати дерева,ліси. А тільки навіщо?!
Людина звучить гордо. Треба шанувати і оберігати своє імя. Якщо вона хоче,щоб тоді її шанували і любили,не треба робити злі справи. Треба старатися бути доброю,не злою,цікавою,щоб з тобою було приємно проводити час!
Прямая речь заключается в кавычки, первое слово всегда пишется с заглавной буквы. Прямая речь может стоять перед словами автора. В этом случае после прямой речи ставится вопросительный или восклицательный знак (перед кавычками), либо запятая (после кавычек).
Объяснение: