ответ:Я з нетерпінням чекав літні канікули, та от нарешті вони настали. В середині літа ми з батьками планували відвідати море в місті Одесі.
На початку літа я гуляв у дворі. Ми з друзями весело проводили час, граючи в рухливі ігри: волейбол, баскетбол і футбол. Вечорами я із задоволенням дивився цікаві фільми та читав книги.
У липні ми зібралися до моря. Коли приїхали до Одеси, оселилися в заброньованому готелі. Розклавши речі, відразу ж вирішили відвідати міський пляж, який знаходився зовсім недалеко. Але нам завадив дощ. Раптово почалася сильна злива. Перечекавши її в готелі, ми знову пішли до моря. На наш подив, пляж був майже безлюдним. Після дощу люди не стали повертатися.
Ми намагалися відвідувати пляж майже кожен день. Мої літні канікули були незабутніми!
Объяснение:
ответ: разборы ведь разные бывают. Вот морфологический и лексический разборы:
"золот"-корінь
"о"-закінчення
Золотий - прикметник до слова "золото".
Походження праслов'янське.
Відноситься до загальновживаної лексики і не є застарілим.
Багатозначне слово, яке використовують у прямих і переносних значеннях:
прямі: - Відноситься до даного металу, пов'язаний з видобутком золота (золотий злиток, золотий рудник, золоті сережки). - Який нагадує колір золота (золота рибка, золоте волосся).
переносні: - Цінний, важливий (золоті руки, золоте серце). - Дарує відчуття радості, щастя (золота пора життя). - Використовується в зверненні до хорошого, коханій людині. - Пов'язаний з річницею, п'ятдесятиліттям (золоте весілля).
Синоніми і антоніми до слова "золотий" підбирають в залежності від значення слова. Наприклад, синонімом до словосполучення "золоті сережки" буде "дорогоцінні, дорогі сережки". антонімом до "золота людина" буде "поганий, нікчемний чоловік".
Так само його використовують в таких фразеологізмах: золота середина, золотий перетин, золоті слова, золота медаль і інші.
Объяснение: