М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alinkaaa888
alinkaaa888
09.06.2020 07:09 •  Українська мова

Підкреслити члени речення, надписати частини мови:
Запахи фарб злегка паморочили голову і хвилювали, як хвилюють пахощі квітів, навіваючи спогади чи пробуджуючи уяву.
Даю 20 б.
Бажано сьогодні до 18:00. Будь ласка.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gbafujhobr
gbafujhobr
09.06.2020
Зрада. Перехід на бік ворога; порушення вірності в коханні, дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів тощо: зрада батьківщини, чорна зрада, обвинувачення в зраді. 
        Зрадництво. Поведінка, вчинки зрадника. В тиші клацали затвори. Здавалося, ще мить – і вчиниться така ганьба зрадництва й мерзоти, що її не змити вже нічим повік (О.Довженко). 
        Зрадливість, -вості, ор. -вістю. Властивість зрадливого. Думка про зрадливість похвали від ворога стає найблискучішою з його думок (В.Собко).
Зрада-це коли підводиш людину, виказуєш її секрети, які вона довірила тобі. Або в часи війни, зрадою ще є перехід в армію ворога.зрада, яка б вона не була - перш за все відбувається на моральному, психологічному рівні. Людина, готовий змінити, завжди спочатку "посунуть" в мозку.
4,5(84 оценок)
Ответ:
ostapbelyaev
ostapbelyaev
09.06.2020
Зима. Царство снігу i морозу. Одна з його найчарiвнiших картин — це зимовий ранок. Як гарно прокинутися вранці й відчути початок нового зимового дня! Прокинешся, скочиш зi свого ліжка, пiдбiжиш до віконця — i твої очі відразу ж засліплює океан кришталево-чистого снігу. Він, наче дорога матерія, блищить i переливається під скупими променями зимового сонця.

Дерева надворі теж у важкому дорогому вбранні. Пишно й водночас якось таємничо стоять вони, сповитi білою пухкою тканиною. На гілках деяких дерев розвішано годівнички. Снiгурi, горобці та iншi птахи прилітають туди підгодуватися. Приємно i весело гати за галасли вою метушнею птахів!

Вранці може піти сніг. Iнодi вiн густий, пухнастий, а ще вiн може ледь яскриться на сонці. Тодi здається, що з неба сиплеться легке i майже непомітне срібло — й увесь ранок через це набуває урочистості. Дуже приємно бути надворі зимового ранку, дихати його чистим морозним повітрям!
4,5(53 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ