Записати текст, розкрити дужки, поставити пропущені розділові знаки, підкреслити відокремлені члени речення, виконати синтаксичний розбір шостого речення.
21 травня 2020 року (М м)іжнародний (Д д)ень (В в)ишиванки відомий (у..в) (в у)сьому сввіті. Одягнувши вишиванку ти доводиш свою національну (при...е)належність. Вишита сорочка тобто національний стрій є унікальним явищем. Звичайно це не тільки красиво але й модно. (По)перше оригінальний орнамент це не тільки краса а й оберіг. (По)друге з (давніх ) давен вишиваючи сорочку могли передбачити долю дитини. (По) третє намагалися щоб нитки (не) плуталися (не) було вузликів. Яскраві квіти геометричні фігури гарні птахи усе підпорядковувалося певним вимогам (чітко) окресленим національною пам(' )я(т...тт)ю. У червонім намисті (з зі із) зачіскою (при пре) крашеною квітами дівчата вражали красою. Вишита сорочка як (не)обхідний атрибут (будь)якої визначної події (у в)важалася неповторним національним кодом.
Відповідь:
- Доброго дня! Сьогодні ми розглядаємо питання про важливість предмету фізкльтури у школі. На вашу думку наскільке це питання є актуальним?
- Доброго дня. Я вважаю, що у кожній школі повинні бути уроки фізкльтури.
- Чому?
- Насамперед через те , що фізичні навантаження корисні для нашого здоров"я.
- Так , я повністю з вами згідна, однак зараз багато підлітків прогулюють цей урок. Як ви вважаєте, що їх на це підштовхує?
- Я ввжаю, що це залежить від того, як у їхній школі проводять фізкультуру та від їхніх життєвих принципів.
- Ваша думка має сенс. Так все ж ми підійдем до головного запитання. Чи вважаєте ви, що уроки фізкультури повинні бути обовязковими?
- Звісно!
-Дякуємо, що приділили для нас час. Допобачення!
- Допобачення!
Пояснення: Діалог між журналісткою та перехожою.