правильный ответ выделяю жирным
1. Парламентський, високоякісний, захисний;
2. Щотижневий, хворостняк, очисний;
3. Злісний, гігантський, кількісний;
4. Ненависний, чесний, учасник.
2. Прийменник "в" треба писати в реченні: *
1. У тім яру росте суниця і малина.
2. Сьогодні, у день мого народження, я щасливий.
3. Навіки в пам'яті залишається образ рідної хати.
4. Усе живе знаходилось (у, полоні повені.
3. Знайдіть рядок, у всіх словах якого НЕ слід уживати знак м'якшення: *
1. Харків, машинці, ткацький;
2. Дерзкий, колонці, ляльчин;
3. Вишинванці, тратьте, рибальський;
4. Оленці, баский, пекар
Объяснение:
поставь ответ как лучший
у кожної людини є улюблені і нелюбимі мелодії, причому смаки можуть змінюватися, а залежить все від періоду життя, сприйняття і настрою. також люди по-різному сприймають стилі. комусь подобається рок, а хтось боїться від класики. однак вченим все ж таки вдалося встановити певні закономірності впливу різної музики на психічний і фізичний стан людини.
вдалося встановити таку закономірність: музика може впливати на людину, але цей вплив залежить від психоемоційного стану. якщо мелодія гармонує з цим станом, то вона вплине на людину позитивно. коли гармонія відсутня, вплив музики буде негативним, а в деяких випадках може підштовхнути і на антисоціальні вчинки.
також вченим вдалося встановити той факт, що сприйняття музики має національно-культурну приналежність. іншими словами, європеєць не завжди буде відчувати себе комфортно при прослуховуванні східних мотивів, а тривалий вплив таких мелодій може викликати у нього серйозне психічний розлад. вірно і те, що жителям азії дуже рідко до душі припадає західна музика.
Світло треба берегти! Бо еслі світло не берегти то, не буде світла. Ми не сможем делать домашне завдяня. Бо лампа настольна не буде робити.
Объяснение: