М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
PolyMoly1
PolyMoly1
28.05.2023 16:28 •  Українська мова

9 клас укр мова авраменко сторінка 121 вправа 2​


9 клас укр мова авраменко сторінка 121 вправа 2​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Gushkaa
Gushkaa
28.05.2023

-Практично у кожної людини в дома є радіоприймач або  телевізор. Та чи допомагають такі програми навчанню?

-Я вважаю, що на це питання неможливо відповісти однозначно.

-Чому? Я, наприклад, думаю, що телебачення лише відволікає від навчання та забирає багато вільного часу.

- А як щодо освітніх передач? Ними цікавляться багато студентів та учнів. Вони мають різне функціональне навантаження, особливого значення набуває розвиток важливих навичок у учнів, що залежить  від певного х слухання і перегляду.

-У наш час зустрічається все менше і менше передач, які примушують думати. У більшості випадків вони несуть розважальний характер. Сама такі розважальні шоу і серіали мають велику популярність у колі підлітків

- А я вважаю, що вибір передачі залежить у першу чергу від особистості людини, а саме від інтелігентності, культури, чуйності та психологічного настрою. Якщо відноситися до телебачення з розумом, то воно принесе користь.

-Так, але часто можна загубити ту межу коли телебачення набуває шкідливого характеру для учня і приковує його, майже у прямому значенеі цього слова, до себе.

-Потрібно слідкувати за собою і пильно стежити за впливом телебачення на життя. Краще провести час разом з друзями, чим увесь вічір провести на дивані. Тому я навіть після нашої дискусії, не відповім заважає телебачення чи навпаки допомагає навчанню.

4,5(20 оценок)
Ответ:
logan8
logan8
28.05.2023

Як працювати з книгою

Роботу з книгою треба розпочинати з ознайомлення з  нею. Ознайомлення з книгою розпочинається з титульної сторінки, де, звичайно, вказуються прізвище автора, назва, черговість видання, місто, видавництво і рік публікації.

До початку роботи з книгою також треба ознайомитися з анотацією, передмовою та вступною статтею, примітками й коментарями, словником важкозрозумілих слів, післямовою, біографічною довідкою про автора, покажчиками, списком літератури, резюме, змістом.

Анотація вміщується на звороті титульної сторінки. Це стисла характеристика змісту книжки з вказівкою, на яких читачів вона в першу чергу розрахована. Передмови до книг пишуть їх упорядники, редактори, перекладачі або автори. У передмовах часто характеризуються історичні обставини та факти особистого життя автора, що спонукали до написання книги. Подібну до передмови роль відіграє  в книзі вступна стаття. Однак вона, як правило, відзначається  більшим, ніж передмова, обсягом і глибшим оглядом тих проблем, які ставляться й розв’язуються в книзі. Її завдання – підготувати читача до ґрунтовного розуміння та засвоєння матеріалу. У наукових збірниках в кінці кожної праці іноді подається резюме – стислий висновок, перелік її основних положень.

4,7(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ