М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ErikLusenko
ErikLusenko
01.04.2021 15:44 •  Українська мова

1. Визнач кількість звуків і букв у слові щавель.
а) 6 зв. 6 б; б) 7 зв. 6 б; в) 5 зв. 6 б.
2. Познач звукову схему слова Київ.
а) - · = - ; б)- · = · - ; в) - · - - ; 3.До поданих слів добери і запиши перевірні. Рибалка- Дерева-

👇
Ответ:
киска299
киска299
01.04.2021

ответ:ну в першому завд. А 6 букв і 6 звуків

Объяснение:

4,4(67 оценок)
Ответ:
szhanibekov
szhanibekov
01.04.2021

ответ: 1-А, 2- 1

Объяснение:

4,4(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sunrise01
Sunrise01
01.04.2021
Справжні друзі, як ми знаємо, не ростуть в городі. А шкода ... Часом дружня підтримка необхідна, як повітря. І якщо поряд немає відданого друга, то доводиться зовсім несолодко. Що ж потрібно, щоб знайти дружбу? 

Експерти вважають: якщо ви хочете, щоб у вас були справжні друзі, ви самі повинні стати справжнім другом. 

У цій статті 17 підказок, які до вам у цьому. Ось вони: 

1. Прийміть себе 

Дружба з самим собою важливіше за все, тому що без неї неможлива дружба з іншими людьми. 
Елеанора Рузвельт 

Це - перше, що ви повинні зробити, якщо ви хочете стати справжнім другом. Якщо ви не можете прийняти себе, як ви збираєтеся прийняти інших? Можливо, ви робили помилки в минулому. Простіть себе за них. Можливо, у вас є риси, які вам не подобаються. Прийміть себе такими, які ви є. 

2. Прийміть інших 

Друг - це той, хто знає твоє минуле, вірить в твоє майбутнє і приймає тебе таким, який ти є в сьогоденні. 

Якщо ви взяли себе, значить, ви готові прийняти інших. У кожної людини є свої недоліки. У деяких людей, є риси, які можуть вам не сподобається. Згадайте про те, що ви самі не ідеальні. Таким чином, виходить, що у вас немає причин не приймати їх. 

3. Приділяйте час 

Наприкінці вашому житті ви ніколи не будете жалкувати про невиігранном справі або про неукладеним угоді. Ви будете шкодувати про час, не проведеному з коханою людиною, другом, дитиною, або батьком. 
Барбара Буш 

Іноді ми дуже зайняті, щоб присвятити час навіть найважливішим людям в нашому житті. Це відбувається, коли відносини виявляються в кінці списку наших пріоритетів. Якщо ми будемо розглядати відносини як першорядне, час перестане бути проблемою. 

4. Будьте гарним слухачем 

Друзі - ті рідкісні люди, які запитують, як ми, і потім чекають відповідь. 
Ед Каннінгем 

Мистецтво слухати - одне із самих складних. Буває, що в розмові ви неуважно слухаєте співрозмовника. Або при знайомстві пропускаєте ім'я повз вуха. Справжній друг так не надійде. Справжній друг - хороший слухач. 

5. Збагатіть життя інших 

Дружба - цінний дар, коли я говорю з вами, я відчуваю, що я стаю все більш і більш багатим. 

Справжній друг збагачує. Він намагається дати якомога більше тим, хто зустрічається на його шляху. Чим цікавіше ваше життя, тим більшим ви можете поділитися з іншими. 

6. Спробуйте зрозуміти 

Кожна людина дивиться на життя через його призму власних поглядів. Часто ви очікуєте, що хтось побачить світ через ту ж призму, що й ви. Це створює багато проблем. Справжній друг - той, хто намагається спочатку подивитися з іншої точки зору Він намагається зрозуміти чужі думки, чужий вибір. Пам'ятайте, що кожна людина індивідуальна. Всі люди по-різному поводяться в одних і тих самих ситуаціях. 

7. Знайдіть точки дотику 

Виявлення точок дотику допомагає швидше стати ближче своїм друзям. Точки дотику допомагають вам знаходити спільні теми для розмови і поступово налагоджувати дружні стосунки. Щоб полегшити пошук спільних поглядів, ви повинні стати багатогранніше. Для цього вам необхідно більше читати і слухати. 

8. Будьте цікаві 

Якщо ви хочете стати цікавими, вам самим має бути все цікаво. Будьте цікаві. Розвивайте свої захоплення. Та ви будете щиро зацікавлені, слухаючи своїх друзів, дозволяючи їм почувати себе цінними співрозмовниками.
4,7(62 оценок)
Ответ:
хомяк225
хомяк225
01.04.2021

ДІВЧИНА В СТЕПУ

Заходила ніч.

Німіє степ і тьмариться.

Поспішаючи, кудись ховаються останні шуми й гуки довгої літньої днини. Не погасло ще на заході, як кров, червоне зарево, а вже над ним у темряві далекого неба зажевріла, немов жарина в попелі, вечірня зоря. А місяць, що перше висів серед ясного неба сірою, малопомітною плямою, під темним крилом ночі зразу ожив і засвітився білим чарівним огнем.

Ринуло з неба ціле море тихого світла, усе на землі потопляючи. Над степом промайнув легенькою тінню незрячий сон.

Ніч зайшла.

 

Маленькою хмаринкою темніє над глибоким яром закинутий у степу хуторець.

Синіють у промінні хатки. У яр потяглися довгі тіні.

Тихо в хуторі, мов у скам’янілому царстві із давньої казки.

Серпи, коси, вози, збруя — усе мертво лежить коло хат, немов ті цяцьки, що перед сном порозкидали малі діти. По дворах манячать стіжки свіжої пашні, мало не поруч із хатами тягнуться ниви з блискучою стернею.

На нивах, як те військо побите, темніють не зношені снопи, стелються довгими рядами не загребені покоси і, збившись стеблинами в густу лаву, подекуди стоять самотою клапті недокошеної пшениці.

А над усім густо стелеться дух свіжого степового сіна.

Розкошами, красою віє над степом...

 

У яру тихо й сумно. Світить над ним місяць. Уздовж його розтягнулися довгою стрічкою кучеряві верби. З-під верб одірвались і попливли проти місяця понад зрошеною травою марища - тіні. Запирскало щось... Воли.

За волами виринула й стала в яру волохата постать.

На голові в неї наверчене жмутом якесь ганчір’я, довга свита підперезана білою ганчіркою, на ногах великі мужичі чоботи, а в руках - батіг. З купи ганчірок визирає мармурове дівоче личко з дуже великими пречудними очима. Дівчина притулилася плечем до стовбура й закинула голову проти місяця. Очі в неї склепилися, руки опустились, як у сонної. Стоїть і осміхається.

Затремтіло зразу сонне повітря, і зграї срібних звуків, плутаючись і виграваючи, полетіли яром і далеко кругом заснували степ.

М. Пимоненко. Проводи козака

Потім із моря звуків вирізалися дзвінкі, мов із срібла викувані, слова пісні:

Яром, яром, пшениченька ланом,

Горою овес.

Не по правді, молодий козаче,

 

Зо мною живеш...

Слова всі до одного оддалися голосною луною: ні одне не сховалося. Дівчина замовкла і схилила голову. Стало знов тихо. Тільки десь далеко, тремтячи в повітрі, завмирали останні одголоси пісні.

Верби стоять непорушно. Крізь їх віти де-не-де визирають далекі зорі.

Дівчина звела великі очі й довго вдивлялася ними в сріблясту далечінь. Здіймала руки, щось шепотіла сама собі, кивала гірко головою. Знову зворухнулося повітря, і срібні звуки розбудили степ. Дівчина заплющила очі, марить і співає.

І ввижається бідній дівчині в старих лахміттях, що не наймичка вона, не сирота... Вона дочка багатого батька. У неї шовком шиті сорочки, дорогії килими, дукачі срібні... Та не милі їй вони, бо не хоче її любити козак молодий. А той козак - такий хлопець, яких уже немає тепер: він у пишному вбранні, що сяє, як сонце. Під ним грає кінь вороний, а в того коня горять на ногах золоті підкови, срібні виблискують стремена. Сидить козак на коні перед нею, хороший і вільний, як вітер степовий, а вона стоїть перед ним засмучена та стиха докоряє йому, що не по правді він з нею живе...

Тужить, розливається голос дівчини, і лунає-розлягається по сонному степу живе оповідання про дівчину та зрадливого козака (С. Васильченко).

4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ