М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
violka5
violka5
09.03.2023 23:25 •  Українська мова

8. Установіть відповідність між написанням різних частин мови з не та правилами
1. не/налитим сонцем колос
2. нескошені пшеничні поля
В. не зустрічатися
4. Не зупиняючись
А, не здієсловом пишеться окремо
Б. не з дієприкметником пишеться окремо
В. не з дієприкметником пишеться разом
Г. не з діеприслівником пишеться разом
Д.не з дієрислівником Пишеться окремо​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
burcevyuriy
burcevyuriy
09.03.2023
Завтра у нас контрольна робота з української мови сказала Марія Олександрівна.
Ми вирішили с Павлом підготуватися до неї. Він прийшов до мене ми, ми сіли за робочий стіл взяли чорновики та почали писати в мне зламалася ручка, та поки я знайшов нову
Павло мені каже навіщо ти шукаєш нову ручку, якщо ця чудово пише?
Ми посміялися та вирішили все таки січта та підготуватися до контрольної.
У мене закінчилася чернетка та навіть палітурка, Павло відірвав мені нового листка, навіть цей закінчився але всеьаки я втулив останні 2 рядки та ми закінчили підготовку, та пішли грати у піонербол.
Ось така була в нас весела підготовка.
4,6(62 оценок)
Ответ:
nekrasovlesha1
nekrasovlesha1
09.03.2023

В сучасному світі всі прагнуть лише одного - це знайти вигідну роботу, щоб було комфортно жити. та люди забули про справжні цінності. звісно, наші предки також намагалися влаштуватись як можна зручніше в світі, та попри це не забували й про комфорт свого духу. шукаючи як прогодувати сім'ю вони паралельно шукали щастя. тому й світ був простіший.

щоб не повторювати помилок людей, що оточують нас, перш за все потрібно дізнатися що подобається собі. знайти своє натхнення і сферу в якій ми будемо почуватися як в своїй тарілці. як би це банально не звучало, та все ж таки не слід слухати, що говорять заздрісні язики. це тільки пригнічує талант і вбиває прагнення до щастя. як сказав Іван Франко: "Ти коваль свого щастя". це єдине, про що слід думати на дорозі до щастя

4,7(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ