М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ARTIKSTUR
ARTIKSTUR
10.05.2020 16:45 •  Українська мова

Напишіть не зі словами разом або окремо.
1. Від не/друга прихильності не/жду . 2. Мені не/байдуже, щоб ти була байдужа . 3. Така тиша – густа, чарівна, ніким не/полохана, – хоч пий її, як бальзам 4. Мене прохали до товариства, але я йшов не/охоче . 5. І золотої, й дорогої мені, щоб знали ви, не/жаль моєї долі молодої . 6. Не/буває троянд без шипів без колючих. 7. Мак виявився червоним і пелюстки мав теж мовби не/справжні, мовби витнуті з ніжної заморської тканини . 8. Але ніде людині не/страшно, якщо тільки ти не/в самотності, маєш друзів, повагу до людей, улюблену працю . 9. Полісся й донині зберігає в багатьох місцях риси не/займаної природи . 10. У не/роби завжди не/врожай . 11. Не так лінь, як не/охота . 12. Всі засміялися, і за столом відразу установився дух доброзичливості і не/вимушеності, що зближує не/знайомих людей .

👇
Ответ:
tarlaejan12
tarlaejan12
10.05.2020

1 - не друга /не жду

2-не байдуже

3-не полохана

4-неохоче

5-не жаль

6-не буває

7-несправжні

8-не страшно / не в самотності

9- незайманої

10- нероби/неврожай

11-неохота

12-невимушеності/ незнайомих

4,7(41 оценок)
Ответ:

Від недруга прихильності не жду . 2. Мені небайдуже, щоб ти була байдужа . 3. Така тиша – густа, чарівна, ніким неполохана, – хоч пий її, як бальзам 4. Мене прохали до товариства, але я йшов неохоче . 5. І золотої, й дорогої мені, щоб знали ви, не жаль моєї долі молодої . 6. Не буває троянд без шипів без колючих. 7. Мак виявився червоним і пелюстки мав теж мовби несправжні, мовби витнуті з ніжної заморської тканини . 8. Але ніде людині не страшно, якщо тільки ти не в самотності, маєш друзів, повагу до людей, улюблену працю . 9. Полісся й донині зберігає в багатьох місцях риси незайманої природи . 10. У нероби завжди неврожай . 11. Не так лінь, як неохота . 12. Всі засміялися, і за столом відразу установився дух доброзичливості і невимушеності, що зближує незнайомих людей .

Удачі!

4,7(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
К18атя
К18атя
10.05.2020
Опис яблук

На картині Катерини Білокур я бачу великі круглі яблука. Вони лежать на м’якому полотні, яке нагадує строкату бабусину хустку, і здаються дуже свіжими та соковитими. Схоже, що бабуся тільки-но назбирала їх для своїх онуків і дбайливо загорнула у хустинку.

До того часу як дозріти, кожне з цих дев’яти яблук півроку висіло на дереві. Виблискуючи на яскравому сонці червоними щоками, плоди наповнилися чудовим запашним ароматом. Прекрасний ніжний запах стиглих яблук з домашнього саду неможливо сплутати ні з чим. А дивовижний, трохи кислуватий смак цих улюблених усіма фруктів краще меду. Вони так і спокушають спробувати їх на смак, відчути, як вони хрумтять…

Віддалік від яблук художниця зобразила двох маленьких жовтогрудих пташок — синичок. Вони виглядають дуже реалістично, майже як живі, та органічно вписуються у загальну композицію картини. Однак їм відведена другорядна роль у сюжеті натюрморту. Художниця дещо несподівано зобразила фон — задній план картини. На ньому здіймається похмуре небо, під яким розкинувся мальовничий зелений сад. Неласкаве синьо-сіре небо контрастує з квітучими деревами та яскравими кольорами яблук й робить їх більш виразними. Квітучі гілки яблуні динамічно переплітаються, ніби колишуться від легкого подиху вітерця. З’являється відчуття, мов ніжні біло-рожеві квіточки зав’язі плодів виділяють у повітря любі пахощі весни. І якщо вдихнути на повні груди, цей тонкий солодкуватий аромат наповнює легені й приємно розходиться по всьому тілу.

Ми бачимо, як кисть живописця майстерно поєднала два жанри — натюрморт і пейзаж. Соковиті яблука на передньому плані, немов маленькі сонечка, випромінюють світло і висвітлюють картину теплими фарбами. Вони символізують родючість рідного краю і гостинність його мешканців.

Є логічне протиріччя між квітучими буйним цвітом деревами, що відбувається навесні, і стиглими яблуками, які дозрівають лише в кінцу літа – на початку осені. Але на перший погляд це непомітно, і сюжет картини виглядає дуже органічно. В такий б відхилення від реалізму автор намагається передати торжество весни, свято вічної молодості та життя у процвітанні.

Картина «Богданівські яблука» не може не подобатися, адже вона втілює красу і велич сільської природи, її садів і полів. Цей геніальний витвір рук людських демонструє високий професіоналізм та художню майстерність митця.

4,6(75 оценок)
Ответ:
хорошист428
хорошист428
10.05.2020
Прийшла королева Зима в лісове царство, та й питає: "хто цим лісом править?". Звірі їй відповідають:"тут править горда, але в одначас добра королева Осінь".Послухавши відповідь лісових мешканців зимня владарка вирішила піти до володарки лісу на переговори. Через деякий час переговори закінчилися, і вони дійшли до спільного рішення-що кожна королева буде правити в певну пору року. Так і закінчилася Осінь, а почалася Зима, але лісові тваринки ще довго не могли забути події, які змінили їхній клімат.
4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ