М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1836294
1836294
27.08.2021 19:39 •  Українська мова

Утворити присвійні, заперечні й неозначені займенники ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
botan2008
botan2008
27.08.2021

Мрії – перший етап ланцюжка, де вони перетворюються в бажання. Бажання – в цілі, цілі перетворюються в дії, дії – в досягнення! Все просто: хто не мріє, той не досягає.

Людський мозок влаштований так, що завжди націлений на виконання команд. І йому не важливі масштаби цієї команди – є завдання, є варіанти його виконання. І єдине, що може стати перешкодою – наші страхи і переконання: «та, ну, це не реально…».

«Це занадто дорого» – відповіли ви своїй мрію після того, як вона промайнула у вашій голові. У цей час у мозок надійшов сигнал до дії: «є мрія, шукай варіанти», і одразу ж поступив новий сигнал: «відбій! не шукай варіантів – це неможливо». Мозок розслабився, і ви знову продовжили своє розмірене життя.

4,4(54 оценок)
Ответ:
morti3
morti3
27.08.2021
"Мова"запахів - найдавніша, мабуть, з усіх "мов", адже нею й досі користуються тварини, які раніше за інших з'явилися на Землі. Пахучими речовинами помічають свої дороги мурахи. Бджоли-розвідниці, знайшовши їжу, просочують своїм запахом повітря й навколишні предмети, щоб робочі бджоли могли швидко й безпомилково знайти дорогу до годівниці.У джмеля головне призначення пахучих залоз - подати звістку про себе джмелихам. Величезне значення має запах для зустрічі самців і самок багатьох метеликів, комах, павуків.У ссавців пахучі залози бувають на різних частинах тіла. Антилопи позначають сучки дерев і кущів, розміщених на межі їхньої ділянки, виділенням передочної залози. Ведмеді залишають слід на деревах і камінні кігтями і спиною, у кішок і собак для цієї мети слугує сеча.Мова запахів дуже важлива для багатьох тварин-мисливців. Собака та його родичі знаходять здобич головно завдяки органам чуття. Відстань, на яку собака може чути запах дичини, передусім залежить від напряму і сили вітру та вологості ґрунту.З диких тварин хорошим чуттям володіють вовк, шакал, лисиця.
4,7(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ